Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek, hogy tudnám...

Szerintetek, hogy tudnám anyukámat rávenni egy kutyára?

Figyelt kérdés

Mindig amikor felhozom a témát akkor azt mondja, hogy undorodik az állatoktól.

Tudom, hogy egy kutya 10-15 évig él, naponta 2-3 órát sétáltatni kell, és hogy nem lehet kihagyni különböző kifogásokkal. És mivel mamáméknál is van kutya ezért tudom, hogy hogy kell velük bánni.



2016. aug. 6. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy.

Ha nem szereti, felesleges erőltetni mert ha bele is kényszerülne nem szeretné, azt a kutya meg érezné

2016. aug. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, ne várd el tőle hogy együtt éljen egy állattal ha undorodik tőle... majd elköltözöl és lesz kutyád ha akarsz. Addig meg kibírod nélküle.
2016. aug. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Nálam is ez volt. Elköltöztem,és most van egy csodálatos Bernim. Pedig 6 éves korom óta mondogattam,kérlegettem,ígértem de semmi. Most boldog vagyok
2016. aug. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én egy anyuka vagyok akinek a lánya kikönyörgött egy kiskutyát. Molly már három éves, minden nap sétáltatni kel, kozmetikushoz hordani rendszeresen, úgy kéthavonta ha lakásban tartod és hosszú a szőre. Ja és a rendszeres, kb négy havonta , féregtelenítést se felejtsük el. + még három havonta a bolha kullancs irtó. Ha veled alszik gyakran kell ágyneműt cserélni, ha nem akkor is sokkal többet kell mert ha nem látod az ágyadon pocol. Porszívózni két naponta Ügyelni kell a száraz, a nedves táp, arányára, illetve vízre . Annak mindig frissnek kell lenni. Reggel séta, este szintén. De ha napközben is ki tudod vinni akkor sem fog haragudni rád. Cipőt és egyéb rágni valót csak úgy hagyj elől ha nem bánod ha megrágja. Szeretik a kanapé sarkát, ágyneműt, gombokat, csatokat rágicsálni, aztán éjjel takaríthatsz mert kihányja. Mondom én egy anyuka vagyok aki engedett a kislányának. Fél év után Mollyt teljes egészében én gondoztam. Mivel három gyereket neveltem, egyet még nevelek, elmondhatom, hogy egy kiskutyának, és nagykutyának is ha felelősen tartod kell annyi figyelem , törődés mint egy gyereknek. Én jól tűrtem a gyűrődést, az apjuk nem annyira. Jól gondold meg, ha az anyukád nem ilyen tűrőképességgel rendelkezik, mert csak veszekedés a vége, és az nem jó senkinek. Üdv! Egy kutyás , lányos anyuka.:-)
2016. aug. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sehogy. Majd ha külön laksz tartasz állatot. Semmi értelme nincs, pláne annak, hogy utána a menhelyen végezze.
2016. szept. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!