Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szerezzem vissza a...

Hogyan szerezzem vissza a kutyámat? A családom elajándékozta a kutyusomat, Dokut. Tudom, hogy kinek ajándékozták el, és ismerem is.

Figyelt kérdés

Dokuról:


Barna alapon fekete csíkocskákkal és néhány fehér kis foltocskával.


2016. aug. 6. 17:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kinek a nevén van a kutya? Ha pl. anyukád jogilag a kutya tulajdonosa, akkor sajnos sokat nem tehetsz.
2016. aug. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha a papíron nem a te neveden van a kutya, akkor esélytelen.

Ha facebookon neked van ez a lovas képed, akkor elég fiatal vagy, így méginkább kivan zárva.

Mit mondtak, miért ajándékozták el?

2016. aug. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
Foglalkoztál vele rendesen? Biztos oka volt, hogy nem maradhatott
2016. aug. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen foglalkoztam vele rendszeresen. Azt mondták,hogy azért ajándékozták el,mert éjszaka nyüszített,ezért megütötték. Aztán meg ahogy fel keltem a nyüszítésre már mentem is ki hozzá,hogy megnyugtassam. Nálam nem nyüszített. Igazából azért ajándékozták el,mert a kutya megunta már,hogy amikor én elmentem az iskolába akkor az unoka öcsém huzigálta a farkát és egyszer visszakapott rá,de nem harapta meg őt csak megfogta a kezét. Én amikor megtudtam azt,hogy bántja a kutyámat akkor beszélgettem vele,de nem volt hatásos. Majd két órán át mindenkinek szóltam,hogy szóljon rá,mert rám nem hallgat,de nem szóltak rá. Így nekem cselekednem kellett. A második alkalomnál felemeltem rá a kezem a harmadiknál meg egy kicsit megpaskoltam.
2016. aug. 6. 17:43
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
Az első gondolatom az,hogy légy velük emiatt utálatos.. De lehet hogy az ellenkezője fog bevállni.. Emlékezz erre:SOHA NE ADD FEL!!
2016. aug. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Rendben van. Nem is akarom fel adni!!!
2016. aug. 6. 18:10
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát így sehogy. A szavaidból úgy veszem ki, hogy még gyerek vagy. Egyedül nem tudod eltartani a kutyát és elköltözni se tudnál vele. Ráadásul ahogy írod, nem volt éppen a legjobb helye nálatok, ahol verték őt... Inkább örülj, hogy talán most olyan helyen van, ahol tudnak bánni vele és nem bántja senki. Ha ismered akinél most van, max kérdezd meg, hogy meglátogathatod-e néha.
2016. aug. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Na,azért nyugi. Hogyha a gyerek kicsi 1-2,5 akkor nem nagyon kell elvárni,főleg ha nem rég került kutya a házhoz. Ha ennél idősebb,telje mértékben a szülők hibája. Nevelni kell a gyereket a kutyához,a kutyát a gyerekhez!


Belegondolva,jobb,ha az ismerősödnél van a kutyus. Ha gondolod,és meg tudod oldani, Menj át segíts neki,tanítsd,szocializáld. Hátha megérti az ismerősöd,hogy most nehéz neked!

Figyelj:

Legalább nem verik.

És ha gondolod mé mindig tarthatsz halakat... ( a szüleid miatt nem hiszem,hogy más beleférne... Sajnállak :/)

Szóval hátha jobb neki...


(#5 vagyok)

2016. aug. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Most lesz 7 éves. (Mármint a gyerek) És ahoz került a kutya akié az unoka öcsém. :( :( :( :(
2016. aug. 6. 21:31
 10/11 anonim ***** válasza:

ilyen elmebeteg család mellett tényleg ne is maradjon kutya.

sajnálom,mert nem te tehetsz róla.:( látogasd meg gyakran

2016. aug. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!