Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S! Kutyám állandóan...

S. O. S! Kutyám állandóan morogja az ajtót, megnéztem többször is, de nincs ott senki. A kutya továbbra is szagolja az ajtót illetve morog rá. Kezdek így aggódni, elég parás érzés. Kéne félnem?

Figyelt kérdés

Attól félek valaki ólálkodik a lakásom körül, nagyon zavaró és frusztráló. Vagy szoktak ilyet random a kutyák?

Kéne paráznom? Csak mert már ablakok és az ajtó is maximálisan zárva:D



2016. aug. 6. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is szokott ilyet csinálni, van amikor nem az ajtóra, hanem mered a semmibe a lakásba, és morog, ugat, de sehol semmi....én nem tudom, hogy szellemet lát, vagy mi van ilyenkor, de totál para. Rám is a frászt hozza, egyedül élek, és nő vagyok, és ugyan ez a reakcióm (ablak ajtó minden kulcsra zár, lámpa mindenhol felkapcs, redőnyök le, és fülelek vagy fél órát :D
2016. aug. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszodat, ez igen megnyugtató számomra :D Már bocsánat :D Egyedül azért még rosszabb lehet
2016. aug. 6. 22:01
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
A kutyáknak kifekletteb a hallásuk, szaglásuk mint nekünk.Érzékelhetnek olyasmit, amit mi nem és ez idegessé teheti, amit érez.Lehet hogy pl másik kutya ugatását hallja ami a te füledig már nem jut el.És arra acsarog.Persze érzékelhet szellemet is sajnos.
2016. aug. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha van üveg az ajtón akkor a saját tükörképét ugatja. A mi ajtónknak a fele üveg és jó párszor betojtam én is mire rájöttem, hogy saját magát látja . azt hiszi egy másik kutya :) De ha nincs üveg akkor lehet odakinn v mi állat bóklászik és azt érzi. Egy barátnőm egyszer áthozta a vadászgörényét kutya előre belett vive a lakásba nem is látta még is végig az ajtóba ült és ugatott. De ezen felül biztos h van v szellem v energiát éreznek v látnak mert volt kutyám amelyik mindig arra a fotelre nézet és ugatott, morgott, vonyított amelyikbe a papám meghalt.
2016. aug. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Biztos csak valami macska,kutya,roka,vagy sun lehet... nyugi :)

Egybknt én is érzékeltem már furcsa dolgot a kutyámmal kapcsolatban... az ágyam mellett van a kosara es egyszer éjszaka felugrott mellém...nem zavart mindig is meg volt neki engedve...a fal felé voltam fordulva,gondoltam nem is nyitom ki a szemem,mert utanna ki megy az álom a szemembol...eltelt egy kis idő es éreztem hogy a kutya egyáltalán nem mozdul meg.. megfordultam es ugy megijedtem mint még soha...az ágyam mellé bámult es olyan rendellenesen nagyra volt nyitva a szája amit még nem láttam kutyánál... az inye fel volt húzva tehát valami vicsorgas felé lehetett...megijedtem es suttogni kezdtem a nevét arra mindig idefigyelt de most nem... komolyan kezdtem aggódni érte es mesimitottam a hátát... erre mintha valamiből kizokkentettem volna becsukta a száját,behuzta a farkát es lapulva a hátam mögé bújt.. mondanom sem kell hogy az este többi része az agy másik végén kuporodba,kakaot szurcsolve,fejhalgatoval es égő lámpákkal telt... azóta egyszer sem csinálta... másnap elvittem orvoshoz hogy megnézze az állkapcsát de mikor megmutattam h kb mekorrara nyitotta a száját elküldött a francba,hogy az lehetetlen

2016. aug. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a további válaszokat, írtátok hogy lehet hogy szellem vagy valami olyan energia. Igazából úgy vagyok már pici korom óta nevelve hogy ezek igenis létezhetnek. Szóval elhiszem, tudom hogy érzékelhetik. De hát ez van:) majd elmegy^^ ha szép szavakkal elküldi az ember nem csak maga az illető nyugszik meg, de ha esetlegesen ott van a másik fél is akkor tisztázva van a dolog
2016. aug. 6. 22:38
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem hiszek a természetfelettiben,így én is azt mondom,hogy kintről hallott valami zajt,amit Te nem.Megijedhetett tőle,biztos nem hallott még ilyen élőlényt.
2016. aug. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!