Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha beadok a menhelyre egy...

Ha beadok a menhelyre egy kutyát, ezt meg csinálhatom?

Figyelt kérdés
Találtam egy kutyát, de éppen költözök és csak költözés után tudnám megtartani. Ha beadom menhelyre, és megmondom hogy amint tudok jövök érte, elvihetem kicsit késöbb?

2016. aug. 6. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez menhely függő.

Helyileg hol vagy?

Én X ideig szívesen befogadom.

2016. aug. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pápán vagyok
2016. aug. 6. 22:26
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Jellemzően nem. Csak képzeld el, hányan hagynák így ott a saját kutyájukat a menhelyen, hogy majd jönnek érte, aztán sose látják őket többet, ha ezt megengednék. A legtöbb menhelyen amúgy sincs szabad hely, csak a tényleg rászorulóknak.

Saját kutyát leginkább kutyapanzióban tudsz elhelyezni.

2016. aug. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia oda nem de közösségi oldalra rakd ki hogy ideiglenes befogadó t .keresel.x időre. A kaját azt természetesen állni kell.

Csak ott ne hagyd.nálam is 3éve hagyták itt edegy ket het helyett. ..már nem adnám senkinek.ha menhelyre hiszed azt gondolják le mondasz róla.

2016. aug. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy szorít az idő, és ma estig kéne megoldás
2016. aug. 7. 10:48
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Kutyapanziót keress a környéken, de orvosoz előtte vidd el mindenképp, hogy chipet nézzen benne és kiállítsa neki a papírokat.


Ha van állatkórház a közelben, ott esetleg megpróbálkozhatsz ezzel, hogy pár napra bent maradhasson.

2016. aug. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!