Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyam fel tolem, mit tegyek?

A kutyam fel tolem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2 napja hoztam el egy 7 honapos amstaff kislanyt es 2 napja csak a kert sarkaban gubbaszt mikor bemegyumk a hazba kijon szaglaszik eszik iszik de ahogy meglat minket visszamegy. ha megkozelitjuk akkor ott a sarokban megengedi h simogassuk de ennyi nem jon ki kajara se. lehet csak ido kell neki?

2016. aug. 8. 15:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Még új vagy neki. Próbálj vele játszani,bolondozni,hogy oldódjon
2016. aug. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%
Vedd pórázra és vidd el sétálni minden nap, nagyon gyorsan össze fogtok haverkodni :) Csak ne erőltesd a simit meg a gügyögést meg az ilyesmit, majd ő kezdeményezi a fizikai kontaktust, ha úgy érzi. Viszont a séta meg fontos, tudatosítja a kutyában, hogy te nem egy ijesztő szomszéd vagy, hanem valaki, akivel ő együtt él, együtt dolgozik, együtt létezik.
2016. aug. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
labdaval probalkoztam de semmi aza a baj h van a kerites mellett szolos bokor es alig ferek hozza szerinted kihuzzam akarat ellenere es ugy probaljak vele ?
2016. aug. 8. 15:21
 4/11 anonim ***** válasza:

Mielőtt elhoztad, ismerkedtél a kutyával?

Tudod-e, hogy miként élt az előző gazdájánál?

2016. aug. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat megprobalok mindent !
2016. aug. 8. 15:22
 6/11 A kérdező kommentje:
elvileg talalt kutya nem tudok az eloeleterol
2016. aug. 8. 15:22
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Mamanal is volt egy kutya.

olyan helyrol hoztuk ahol nem foglalkoztam vele, nem volt szocializalva egyaltalan.

Hazafele felelmeben ossze pisilte a kocsit, egy nem haszbalt garazsban volt a helye, 3-4 napig otz bujkalt egy sarokban, nem lehetett hozzaferni.

en sokat beszelgettem vele, dobj oda neki finom falatokat.

de ne menj oda, hanem tavolabrol hogy ne ijeszd meg.

ne hizd ki akarata ellenere, azzal csak rontassz a helyzeten. Es aki orta h vidd el setalni.. az is hulyeseg, mert csak hiznad magad utan.

adj neki idot, legyel csak a kozeleben. Hogy megszokja a kozelseged

2016. aug. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
koszonom am ezt csinaltam tegnap de akkor folytatom koszonom
2016. aug. 8. 15:47
 9/11 anonim ***** válasza:
Légy türelmes, azt is próbálhatod hogy kimész a teraszra és, nem kell hivogatni csak legyél ott , akár telefonoznatsz is vagy eszel valamit és akkor odamegy hozzád..
2016. aug. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
nektek mennyi idobe telt mig elfogadott?
2016. aug. 8. 16:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!