Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyának készíthetek fagyit?...

Kutyának készíthetek fagyit? Nem lesz tőle baja?

Figyelt kérdés

Egy felnőtt 2 kilós kutyusról van szó. Amikor mi fagyizunk, akkor szokott kapni egy kiskörömnyi fagyit, azt mindig nagy élvezettel elnyalja. Aztán most találtam egy kutyafagyi receptet és ki szeretném próbálni: [link]

Szerintetek biztonságos? Azért kérdezem, mert a 2 kilójával ugye elég picike, nem fog tőle megfázni a torka?


2016. aug. 8. 18:52
 1/5 anonim válasza:
Szerintem egy kis adagot csinálhatom.
2016. aug. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Csak csoookit ne tegyél bele, az tilos.
2016. aug. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha kedveskedni akarsz neki akkor adj inkabb egy csirkenyakat fagy helyett...
2016. aug. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csokit nem kap egyáltalán. Csirkenyakat, szívet, májat, stb szokott kapni, de őt mindig jobban érdekli az, amit mi eszünk. Persze nem engedünk a kunyerálásnak. Ezt is azért néztem ki, mert gondoltam elnyalogatná a melegben, csak félek, hogy nem kapna-e tőle torokgyulladást.
2016. aug. 8. 20:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi a 7,5 kilos tacsinknak (majdnem) kulon veszunk cukor-csoki mentes gombocot es fele fele aranyban elnyalogatjuk. Sosem fajdult meg meg a torka
2016. aug. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!