Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mire figyeljek első kutyás...

Mire figyeljek első kutyás nyaralásomkor?

Figyelt kérdés

Végre eljutok a tengerre, és a 10éves kisöreg kutyusomat sem hagyjuk otthon..

Miket kell beszerezni? Alapdolgok persze egyértelműek (póráz, nyakörv, vizestál, etetőtál, fekhely, útlevél,oltási könyv..)

Mi kell még? Ha buszozunk vagy hajózunk, kell kötelező szájkosár? Nem bolond a kutya!!! De közterületre is előírás úgy tudom.

Sokat olvastam utána, ha a part szélén telepedünk le az jó, mert nehogy zavarja az embereket? Vagy hogy van, ha valakit zavar a csendes kutya akkor elküldik?

Ötleteket várok!

Mennyi kutya lehet a parton? Játékos alapból de ha erősebben játszanak vele a nagyobb kutyák,megvédi magát!

Ha el van engedve és a gyerekekhez megy, mennyire tolerálják? Gyengéi a gyerekek!!


2016. aug. 9. 12:30
 1/4 anonim válasza:
100%
Mi is vittük a kutyánkat a tengerhez. Mindenkeppen szabad strandra menjetek, lehetőleg olyanra, ahol nincsenek sokan. Tapasztalataim szerint a szülők nagyon nem tolerálják, ha a kutya odamegy a gyerekekhez (a mi kutyánk is szereti őket). Ha sokan vannak kössétek meg. Hajón nem tudom, hogy kell-e szájkosár, nekünk nem szóltak be miatta.
2016. aug. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor veszek egy szájkosarat.. sose használtam még. 15 kg, nem egy óriási kutya.. pórázon lesz ha sokan vannak, bár csak azért, ne járja össze a mások holmiját! Egyébként jól nevelt. Na meg nem raknám egész napra a partra, mert nem az a nagy úszóbajnok, én se megyek be csak amíg a lábam leér!
2016. aug. 9. 13:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahol en voltam tengerparton ott tilos volt a kutya.
2016. aug. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Közlekedési eszközre elvileg kötelező a szájkosár, egyébként nem, de az a célország törvényeitől is függ, annak kellene utánanézni.


Nem mindenhol lehet kutyával a strandokra menni, csak erre kijelölt helyen. Szállásfoglalás előtt érdemes tájékozódni, hogy a közelben van-e kutyás strand.


Akkor engedd csak el, ha vissza tudod hívni bármikor. Nem lenne jó dolog, ha idegen gyerekekhez odamenne csak úgy, a szülők legtöbbször ezt nem tolerálják.

2016. aug. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!