Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám a legtöbbször akkor...

A kutyám a legtöbbször akkor nyalja a nemi szervét, ha kint vagyunk mi is, miért?

Figyelt kérdés

elég furcsa eset.. ivartalanított 5 éves szuka kutyám van. azzal tisztában vagyok, hogy nekik ez egyfajta tisztogatás, régebben nem is csinálta gyakran.

mostanság sem az tűnt fel, hogy olyan gyakori lenne, hanem szinte mindig úgy csinálja, ha kint vagyok, akkor oda jön hozzám, és ott csinálja. Pl. kiülök egy cigire, mellém ül, és csinálja.

mikor ez feltűnt, egyszer direkt figyeltem őt az ablakból 1 órán keresztül, és akkor semmi. mászkált, labdázott, ilyesmi, de nem csinálta ezt. aztán direkt kimentem, és rá 5-10 percre leült mellém és elkezdte. :D

elég furcsa, megnéztem, de nem duzzadt, nem vörös, vagy gennyes neki, szóval nem hiszem, hogy fertőzés lenne, mert nem állandóan csinálja, hanem ha én, vagy valaki kint vagyunk. akkor rendre leül mellék és elkezdi. :D hosszú percekig képes csinálni.

nem az, hogy zavar, csak furcsa, hogy amikor nincs az udvaron senki, akkor valahogy nem, de ha kimegyünk, utána pár perccel később már igen. :D

már olyan hülyeségek is átfutottak az agyamon, hogy esetleg maszturbál vagy mi... :DD nem értem, hogy miért csak akkor, ha kint vagyunk, és miért mindig mellettünk.

valakinek csinált már hasonlót a kutyája?


2016. aug. 9. 13:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Mivel a kutyak nem tudnak beszelni,valoszinu,hogy igy akarja kozolni veled,hogy mit szeretne toled....
2016. aug. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Lehet, hogy fáj neki. A mi szuka kutyánk is szokta pedig egy hete már nem tüzel.
2016. okt. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!