Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Magyar vizsla panelba?

Magyar vizsla panelba?

Figyelt kérdés

Van vkinek panelban vizslája? Hogy viseli?

Persze napi 3-5 óra mozgatással gondoltam.

És a BARF étrend megfelelő egy vizslának?



2016. aug. 10. 09:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

elvileg minden kutya tartható panelban,hogyha rendesen le van mozgatva.

napi 3-5 óra mozgás jól hangzik, kérdés,hogy hosszabb távon, évek múlva is fogod ezt biztosítani?

2016. aug. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Természetesen igen, ha kutyát vállalok akkor nem egy-két hétre/hónapra hanem amíg velem van, addig a lehetőségeimhez képest a lehető legjobbat megadnám neki ..

Magam is sportos vagyok, szeretek mozogni sétálni, futni, túrázni, biciklizni:)

Azért gondoltam erre a fajtára mert mozgékony, de mégse olyan nagy termetű és úgy gondoltam jól ellenne lakásban és nem utolsó sorban gyönyörű:)

De ha nem való oda és csak rossz lenne neki, akkor nem őt választom.

2016. aug. 10. 09:44
 3/6 anonim ***** válasza:
29%
Nekem vizslám van :), nyáron próbáljuk behívni a lakásba, lefekszik de utána 2 perc múlva odaáll az ajtó elé, mert ki akar menni, egyszerűen menekül a lakásból. Nagyon ritka eset ha 10 percnél tovább bírja. Szóval en alapvetően a panelba való tartását a kutyáknak alapból ellenzem, de egy csivava teljesen odavaló. En személy szerint semmiképpen nem ajánlom a vizslát a panelba!
2016. aug. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

És ha kicsi kölyök kora óta bent lenne?

Tényleg rossz lenne neki? :(

2016. aug. 10. 10:53
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Régen laktam panelben, és ott volt egy magyar vizsla. A gazdája állandóan hordta magával, nagyon ritkán hagyta egyedül (mellesleg ez nem volt szerencsés, mert olyankor vonított "tütült" végig, míg haza nem jött. De amúgy nagyon okos és jól nevelt volt, mindig póráz nélkül mentek minden hova, de el nem mozdult a gazdája mellől.

Szóval, ha hozzászoktatod az egyedülléthez is, és van elég időd rá, nagyon jó választás.

2016. aug. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2016. aug. 10. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!