Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám a plüssével alszik....

A kutyám a plüssével alszik. Miért?

Figyelt kérdés
Azt csinálja hogy ha épp olyan kedve van megfogja a kedvenc plüssét és lefekszik, rágja aztán odébb teszi és alszik. az egyik nap elvettem tőle, erre felkelt visszavitte és újra lefeküdt aludni. Meg pl. ha megyünk sétálni van hogy felvesz valami játékot és hozza magával. Még kölyök de ezt csak pár hete kezdte el csinálni :DD Borzasztóan aranyos, de nem értem miért szereti annyira, azon kívül van még csomó játéka, de ő azt a plüssöt szereti a legjobban. A másik hogy ha vendég jön akkor először távolról nézi és csóvál, aztán elszalad a kedvenc plüssért és ha nem találja keres másik játékot, ha talált akkor szalad és megmutatja a vendégeknek :DD Ennyire szeretheti? Igazából magam sem tudom mi pontosan a kérdés csak kíváncsi vagyok ti mit gondoltok erről.

2016. aug. 10. 09:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Valószínű hiányzik az anyukája meg a tesói és a plüssel "kárpótolja" hiányát :)

Vagy csak simán puha meg jó vele aludni, gondolom Te is kisgyerekként aludtál plüss állatkával nem? :)

2016. aug. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen aludtam én is plüssel. igazából már 6 hónapos szóval nem hiszem hogy híányoznak a tesói. Ezt főként azóta csinálja mióta megvettem neki azt a plüsst. Az egy fressnapfos csipogós plüss :D
2016. aug. 10. 10:33
 3/8 anonim ***** válasza:

Akkor lehet, hogy csak nagyon megtetszett neki:)

Az én kutyámnak is vannak kifejezetten kedvencei:)

Amúgy milyen fajta kutyus?

2016. aug. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akita :D
2016. aug. 10. 10:39
 5/8 anonim ***** válasza:

Azok nagyon szépek:)

Nekem huskym van:)

2016. aug. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az enyémet mindenki husky-nak nézi xD
2016. aug. 10. 10:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Az enyem is a plussoket imadja. Valamiert az ikeas patkany pluss a maniaja. Baratnom kutyajaet akarta eloszor lenyulni majd nagynenemek kutyajanak a parkanyat is szoval kapott egyet 😀 de a fresis kacsa is nagy favorit meg jodabird is. De a kedvenc a patkany valamiert...
2016. aug. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A miénknek van plüsd nyula, patkánya és macija de ő is a patkányt szereti :D
2016. aug. 10. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!