Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám mancs párnáját...

Bellabo kérdése:

A kutyám mancs párnáját felsértette a köves út mit tegyek? :, (

Figyelt kérdés
Van egy 1 éves bichon bolognese kiskutyám,tegnap elmentünk egy jó 1 órás sétára, nagyon húzott fötretett de nem akartam futni sokat vele mert ölbe kellett volna hazavinnem. Mikor hazaérünk észrevettem hogy mindkét hátsó lábán megsérült a mancs párna a kövesúton való sétálástól. a jobb lábán pirosas picit a bőr az nem igazán fáj neki de azt is nyalogatja viszont a bal hátsó lábára sántít ahol szintén felvan szakadva picit a hámréteg és levegős, nem akarom leszedni mert attól félek jobban fáj neki. Sose volt még ilyen baja pedig sokkal többet szokott sétálni. Elég messze vagyok állatorvosi rendelőtől és szülők elmentek nyaralni, bátyámmal vagyok itthon de ő dolgozik nagyrészben. Mit tudok itthon csinálni vele,hogy pár nap alatt be gyógyulhasson a talpa????

#kutya #út #sérülés #seb #talppárna #mancspárna #bochon bolognese kiskutya #mancs ápolás
2016. aug. 10. 09:59
 1/4 anonim válasza:
Szerintem lehet hogy kéne egy állatorvos, de ha nincs az se baj... Pár nap alatt nem fog begyógyulni, inkább érd el hogy ne nagyon mászkáljon a kutyus úgy talán könnyebben gyógyul
2016. aug. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kenegesd Neogranormon krémmel, nekünk állatorvos tanácsára az volt, s használt!
2016. aug. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm! :) vettem neogranormont ma reggelre már éppen hogy sántikál :)a szerencsénk hogy benti kutya így nem megy a sebbe kosz.Csak néha nehéz rávenni, hogy ne nyalogassa le a krémet.Köszi még egyszer :)
2016. aug. 11. 08:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Szívesen! Azért írtam, mert mikor a kutyám lehorzsolta a mancsáról a bőrt, nekünk gyorsan meggyógyította... A miénk is nyalogatta az elején, ezért itthonra kapott a fejére gallért, így nem érte el a lábát :)
2016. aug. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!