Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül egy jó idegrend...

Mennyibe kerül egy jó idegrendszerű, szép bullmasztiff? (Nem szaporítói árakat kérek! )

Figyelt kérdés

2016. aug. 10. 15:57
 1/5 okrwdw ***** válasza:
100%
150 ezer forint körül kezdődik úgy gondolom.
2016. aug. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
4%
50000 Ft kb egy jó tenyésztőtöl egy kölyök.De egy átlagos kinézetű kölyökböl is ki lehet hozni egy szép kutyát.Ha érdekel hogy hogy,akkor írj privit.A jó idegrendszer azt séta meg sok foglalkozás meg kutyasulinál érdemes csibészeltetni a kutyust mert úgy lehet belőle jó házőrző meg jó idegrendszerű kutya úgy gondolom
2016. aug. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
150-200ezer-től a csillagoségig ... Nem hiszem, hogy egy jó tenyésztő 50-ért adna... Állatorvosi költségek, törzskönyv, minőségi táplálék.
2016. aug. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
24%
Hol lattal te szep bullmasztiffot??? :)))))
2016. aug. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4 sztem ez teljesen izles fuggo.

En is szeretem a bullmasztiffokat.

Sott lehet ,hogy te szereted a Kinai kopaszkutyat, viszont en nem....

szal...izlesek es pofonok...


Hogy a kérdésre is válaszoljak: sztem is nagyjabol 150-200kozott kezdodik mde mivel egy BULLMASZTIFFROL beszelunk,a határ akár a.csillagos eg.:)

2016. nov. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!