Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan ijesszek meg egy...

Hogyan ijesszek meg egy pitbull terriert?

Figyelt kérdés

4 éves pitbull terrier.

Hónapok óta próbálom megijeszteni ,de nem megy.

Néha nem figyel én odaosonok és meghúzom a fü lét,de csak morog.



2016. aug. 11. 05:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Minek alarod megijeszteni? -.- nagyon remélem, hogy kamu kérdés
2016. aug. 11. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
akarod*
2016. aug. 11. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Bakker néhàny fajta kivételével minden kutya kb 100szor éberebb mint te....Ha mégis sikerül akkor előtte kösd meg hogy ne szaladjon el a làbaddal/karoddal
2016. aug. 11. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Minek alarod megijeszteni?


Azért mert a szomszéd chivaváját is megijesztettem,neki csak vakkantatottam egyet és megijedt. Úgy éreztem kezdek belejönni mikor megijesztettem a nagymutim pincsijét. Utána függője lettem ennek,és gondoltam megijesztek egy nagyobbat. Egyszer az állatkertben megijesztettem egy kecskét.

2016. aug. 11. 06:34
 5/10 A kérdező kommentje:

Utolsó.

Magamat kössem meg vagy a kutyát?

2016. aug. 11. 06:35
 6/10 anonim ***** válasza:
43%

lökött vagy. Bár riogatni tényleg jó móka tud lenni.

Én néhányszor a macskámat ijesztem meg, persze csak ha van rá okom (előzőleg lepisilt -mert volt ilyen- vagy szándékosan belém karmolt)

Néha sikerül odalopakodnom, amikor a "fészkében" alszik (van egy magas cicabútora, annak a tetején) és akkor rá tudom hozni a frászt. Tudja is hogy miért kapja, mert utána nagyon cukin tud viselkedni. Inkább ez, mint hogy egyéb módon rendszabályozzam. És még mókás is :)

2016. aug. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%
Magadat! És nem meg hanem fel, hajrá! ;)
2016. aug. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
43%

Jo moka lehet.

Nagyon szeretnem,hogy az en kutyamat is megijesszed ha mar igy kezdtel belejonni :)) Igaz,hogy az utolso kutya lenne akit megijesztettel de probalkozni lehet :D

2016. aug. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezek az unalmas nyári szüneti reggelek...
2016. aug. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyere el hozzank erdelybe es ha erosnek erzed magad probalj megijeszteni egy medvet :/
2016. aug. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!