Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyat valasztanatok a...

Milyen kutyat valasztanatok a helyemben?

Figyelt kérdés
Nemreg meghalt a 16 eves orias schnauzerem,unokatesommal pedig ugydontottunk osszekoltozunk. neki van egy 4 honapos boxer,en pedig nem tudom milyen fajta kutyam legyen.mindenkeppen nagytestut szeretnek es kutyas tapadztalattal rendelkezem,kutyakkal is foglalkozom
2016. aug. 11. 11:02
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
menhely! :) nagyon sok menhely van már tele, nem tudnak több kutyát befogadni. megmentheten egy kutya életét. :)
2016. aug. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mivel nincs egy kimondott fajta, amiért odavagy, így javaslatom: keverék.
2016. aug. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 okrwdw ***** válasza:
72%

Amilyen nagytestű kutyák nekem tetszenek, és van velük tapasztalatom:

Cane Corso, Anatóliai Juhászkutya, Közép Ázsiai Juhászkutya, Tosa Inu, Fila Brasileiro.


Ezek közül a Filát nagyon nem ajánlanám, az összes többi jól kijön más állatokkal (legalábbis nálunk soha egyetlen kisebb kutyára rá nem nyúltak)

2016. aug. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Menhely!!!!! Ugyan úgy fog szeretni és pont ugyan olyan gyönyörűek mint bármilyen más kutya! Csak hálásabb.
2016. aug. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a boxer mellé hasonló pörgős fajtát választanék. Pl vizsla. Hasonló igényeik vannak, sztem jól ellennének, és a vizsla nagyon jó fajta sztem.
2016. aug. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!