Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Párnapos kölyköket lehet...

Párnapos kölyköket lehet valamivel kezelni bolha ellen?

Figyelt kérdés

Nem sok,de van bennük. Mivel több alomból vannak nagyobb kölykök is a házban,nem szeretném,ha mindenki elkapná.

Van olyan szer,amit ennyire picin lehet használni,vagy marad a leszedegetem róluk verzió?

Egyébként mentett kicsik.


2016. aug. 12. 09:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen piciket nem lehet. De kérdezd meg az állatorvost.
2016. aug. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Tegnap voltunk velük, mert mielőtt idekerültek nem ettek 1,5napig, infúzió kellett,meg a legyek beköpték őket. És elfelejtettem megkérdezni.

Délután tudom hívni, addig is gondoltam megkérdezem itt.

2016. aug. 12. 09:57
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
Állatorvos, és esetleg ad nekik valami szurit.de kérdezd meg inkább őt, ő jobban ért hozzá.:)
2016. aug. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mindenképp az állatorvost kérdezd meg!


Utána ha lekezelted a kicsiket is, meg az anyát is, akkor a helyüket is jó alaposan bolhátlanítsd Neostomosannal (állatpatikában, állatorvosnál kérd), moss fel vele és spricceld be a helyüket és most ki vele a kutyák textiljeit (fekhely, rongyok, stb). A bolhák nagyon szívós kis jószágok, hiába tiszta a kutya, ha a fekhelye tele van, visszaugrálnak rá.

2016. aug. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nincs anyjuk, egy hordozóban laknak, naponta többször cserélem a rongyot alattuk, szóval ott nem marad meg bolha, csak rajtuk szaladgál 4-5db.
2016. aug. 12. 10:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Frontline spré mehet akár újszülöttre is.
2016. aug. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!