Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a baja a kutyámnak?

Mi lehet a baja a kutyámnak?

Figyelt kérdés
Szóval az van,hogy a kutyám egy 4 évés Yorki, és van amikor olyan dolog jön rá,hogy rázza a fejét vagy a fülét,mint ha lenne neki valami benne vagy piszkálná valami a fülét.Meg közben behúzza a farkát és olyan furcsán elkezd szaladgálni össze vissza oson. Olyan zavart lesz. De ez elmúlik neki pár perc múlva. De nem tudom mitől lehet neki és zavar az állatorvos nem tudot rá mondani semmit. Remélem tudtok segíteni,előre is köszönöm a válaszokat
2016. aug. 13. 16:34
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
A kutyád tenyésztőjét kérdezted nár hogy tapasztalt-e hasonlót?
2016. aug. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Fülatka simán lehet. Az én labradorom is ezt csinálta, vakarta állandóan a fejét meg a falon végighúzta. Kikezelte az állatorvos, nem akarok butaságokat írni, mert lehet, hogy nem az, de a tünetek nagyon hasonlóak voltak.
2016. aug. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Vidd el másik állatorvoshoz, aki kenetet vesz a füléből. De ha már nagyon atkás, gombás, stb, akkor az szemre is látszik. Vagy benőtt a szőr a fülébe, ez a fajtánál gyakori oka a fülgyulladásnak. Szóval normális, hozzáértő állatorvos kellene.
2016. aug. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Mi hasonló cipöben járunk csak nálunk tudják ,hogy fülgyulladásaa van . Ezt pillanatok alatt kilehet deriteni .. egy picit mozgasd meg a fültövénél a fülét és ha csucsog akkor teli van neki váladékkal . Ez általában együtt jár az atkával és a büzmirigy gyulladással is.. én keresnék egy másik állatorvost aki megnézi :)
2016. aug. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
3-mast ki pontozta le? Szerintem reális válasz.
2016. aug. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
58%
Nekem is yorkim van, ő is fülatkás volt, de soha nem tapasztaltunk nála ilyen tüneteket. Állatorvos nekünk adott valami cseppet, amit egy hétig a fülébe kellett csöpögtetni. Távollét miatt ezt csak négy napig csináltuk, de így is elmúlt neki. Mi a kecskeméti Pet City klinikán voltunk. Sok szerencsét!
2016. aug. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Majd levisszük valami másik állatorvoshoz.
2016. aug. 13. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!