Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek milyen fajta kutyatok...

Nektek milyen fajta kutyatok van? Miert pont ilyet valasztottatok?

Figyelt kérdés
puszta kivancsisag!
2016. aug. 14. 14:16
 1/10 anonim válasza:
95%
Nekem labradorom van. Gyerekszerető, okos, játékos
2016. aug. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Tervueren, mert nagymamamnak volt egy, utana mindig egy olyanra vagytam, mert nagyon okos, gyorsan es konnyen tanul, szofogado.
2016. aug. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
Pumi, a családban többeknek is ilyen fajta volt, és csak jókat hallottam róla, közepes testű kutyát szerettem volna, akivel lehet mozogni, illetve bírja az időjárást, nem csalódtam.:)
2016. aug. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
Border collie, volt egy dalmatám régen és vele agilityztem és láttam hogy a borderek uralják ott a teret és nagyon megtetszett hogy milyen atletikusak meg mennyire koncentrálnak, így 6 éve agilityzek vele már a3 ban, megyünk terelni is néha azt is imádja...
2016. aug. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Cavalier spániel. Mert beleszerettem egyszer mikor lattam az utcan egyet. Egyszerűen hihetetlenül cuki volt. Utánolvastam és rájöttem pont olyan kutya ami nekem valo. Lehet vele kirandulni de nem nagy a mozgasigenye. Szep nem kell kozmetikazni csak fesulni. Okos. Ragaszkodo. Nem csalodtam benne.
2016. aug. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Magyar vizsla :) nem én választottam, hanem a sors, de imádom🤗
2016. aug. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
Argentin dog. Nagy,robosztus a külleme. De imádnivaló,mozgékony,nem ugatos,gyerekszerető. És mivel kutyás fegyőr vagyok,alkalmas a munkára. Jövő honaptól vele dolgozom majd.
2016. aug. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nekem is magyar vizslaim vannak:)
2016. aug. 15. 10:53
 9/10 anonim ***** válasza:
90%

Német vizsla és egy keverék.

A keverék az első kutyánk, szerelem volt első látásra.

A vizsla férjem mániája volt, magamtól soha nem választottam volna ezt a fajtát, féltem, hogy meg fog őrülni lakásban tartva.

2016. aug. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Golden retriever. Kedves, barátságos, imádom őket, már kiskoromtól kezdve azt szerettem volna.
2016. aug. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!