Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan tudom hogy a kutyám...

Honnan tudom hogy a kutyám milyen fajta?

Figyelt kérdés

Nem tenyésztőtől vettük. 28 ezer Ft-ért vettük.

azt mondta a szaporító hogy labrador.


Szuka kutya, 1 hét múlva lesz 4 hónapos. de nem tudom hogy labrador, golden retriever, vagy keverék. én a labradorra gondoltam, de az állatorvos azt mondta hogy írjunk be valamit, és keveréket írt be.

Itt van pár kép a kutyusról. elmondanátok hogy szerintetek milyen fajta? ha még kell súly, marmagasság stb. akkor küldök


Képek

1.

[link]


2. [link]


3. [link]


4. [link]


5. [link]


köszi előre is



2016. aug. 14. 15:36
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
Hat ezegy keverek kutya a kepek alapjan talán golden meg labrador lehet
2016. aug. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Mivel nem törzskönyves kutya, ezért az állatorvos nem is írhat be mást, mint hogy keverék. Majd felnőtt korában kiderül, hogy mire hasonlít jobban.
2016. aug. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
és ez 100% hogy keverék?
2016. aug. 14. 15:52
 4/15 anonim ***** válasza:
70%
Ha szaporítótól vásárolsz, semmi nem 100%.
2016. aug. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
68%
Nekem is golden + labradornak tunik. Jo parositas :)
2016. aug. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
és szerintetek felnőtt korában szép kutya lesz?
2016. aug. 14. 16:00
 7/15 anonim ***** válasza:
70%
A kutya eddig még nem adta le a személyi adatait?? Miféle polgári engedetlenség ez...? Ejnye... hány éve már a népszámlálásnak és még mindig nem?? A kutyafáját... A vezetőktől példát kellene vennünk. Vagy mégse...? Pedig a vakvezetők olyan rendesek...
2016. aug. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
57%
Kérdező, egy keverék kutya miért ne lehetne szép?? Eddig nem volt baj a kutyával, most meg ha kiderül, hogy keverék már nem is jó? Nem értem, komolyan...
2016. aug. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
dehogynem. kell nekem. akár egy kínai kopaszkutya, vagy egy pitbull is lehet( amii nem a kedvenceim) , ittmarad mert szeretem. semmire nem cserélném le
2016. aug. 14. 16:16
 10/15 anonim ***** válasza:
77%

Ez egy keverek kutyus. Az 100%, hogy nem fajtatiszta Labi. Keress ra a neten, mikent nez ki egy Labi kolyok es bar nyomokban biztos tartalmaz Labradort, lesz meg benne mas is. + 28k HuF-ert az eletben nem kapsz fajtatiszta Labradort.


Viszont ez mar nem szamit, neveld keves aranyos kiskutyanak, sok sikert hozza.


Viszont a szemet takarithatnatok, mert nem tul szep a csipafolyasa.

2016. aug. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!