Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik lenne a jobb megoldás...

Melyik lenne a jobb megoldás a kutya elhelyezésében?

Figyelt kérdés
2 hét múlva motoros találkozóra megyünk. Eddig úgy volt, hogy jön velünk a 10 hónapos kutyánk, mert nem tudtuk kinek odaadni 4 napra. Most a szomszéd mondta, hogy ő vigyázni rá. Csakhogy a miénk kinti-benti kutya benn alvással, de a szomszednál kinn lenne teljesen. Neki van egy labradorja, imádják egymást. Nem szívesen vinném magammal, mert tegnap volt nálunk buli, és nem viselte valami jól, át is vittük a szomszédhoz, csak akkor hoztuk vissza amikor már a legtöbben hazamentek. Melyik lenne a jobb megoldás, ha kinn aludna, vagy velünk jönne?
2016. aug. 14. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább a szomszédnál maradjon.
2016. aug. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát egy 10 hónapos kutyának semmi keresnivalója egy 4 napos motorostalin. Még ha szállodába is mennétek, nem is biztos, hogy lehet vinni kutyát vagy jól tűrné az új helyet + hogy egyedül hagyjátok hosszabb időre (mert gondolom bulizni mentek).


Ha megbízol a szomszédban, hogy gondját tudná viselni, akkor inkább bízd rá. Viszont arra ügyelj, hogy a két kutya ne legyen ellentétes nemű, mert már hallottam nem egy sztorit, hogy a kedves ismerős így csináltatta fel a másik ember kutyáját, mert ő el akarta volna adni a kölyköket.

2016. aug. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Apartmanba mennénk, kutya megvan nevelve, a kutyasulis oktatónk mondta, hogy ő Volt-on volt a kutyájával, és teljesen jó volt, ezért gondoltam, hogy akkor vigyük. Ha bulizni átmegyünk, akkor nyilván benn lenne a szobában a kutya, itthon is megyünk el, ezzel nincs probléma. A kutyák kanok, nincs ilyen veszély, hogy szaporítaná. :) Szerintem is inkább szomszéd, csak olyan rossz lepasszolni, megszoktam, hogy mindenhova jön velem, ahova csak vinni tudom.
2016. aug. 14. 20:57
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
Nézd, a kutya nagy, augusztus van... Mi baja lenne kint?
2016. aug. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Semmi, csak még sosem volt távol tőlem, dehát, ilyen is kell, lehet jót is tesz neki, hogy picit elszakad "anyuci szoknyájától". Mostmár kezdek rájönni, hogy mennyire túlaggódom... Csak gondolom fura lesz neki, hogy miért nem mehet be a házba, de egy 45 kilós Cane Corso elvan azért kinn, főleg augusztusban.
2016. aug. 14. 22:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Na de hát akkor is egyedül lenne, amikor ti mentek koncertezni, nem? Akkor már inkább ne tök idegen helyen legyen egyedül, meg legalább lesz társasága a másik kutyus személyében.
2016. aug. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Panzió lett a vége, találtam egy szimpatikusat :) Nem akarok a szomszédnak kellemetlenséget, nehogy ketten tönkre tegyenek valamit, van kert, zöldség, gyümölcs, minden. Így a legjobb, na meg ismerem a kutyámat, ha nem mehet be a lakásba, akkor ordít.
2016. aug. 18. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!