Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ivartalanítás után 1 héttel...

Ivartalanítás után 1 héttel normális, ha be van dagadva a varratoknál a hasa? (fotóval)

Figyelt kérdés

Lánykutyáról van szó, 7 hónapos. Nagyon mocorgott, de remélem, látszik a lényeg a képen. Láthatóan nem fáj neki, már ugrál is, élénk, majdnem, ahogy szokott. De nem tudom, normális-e, hogy be van így dagadva a pocija? Kemény is. A varratszedés majd csütörtökön lesz esedékes. Vissza kéne vinnem előbb megnézetni?

Képek:

[link]

[link]


2010. ápr. 19. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem csúnya a sebe. Az, hogy a heg meg van duzzadva és kemény, főleg egy egy héttel műtét után, normális dolog, majd pár hét alatt szépen fokozatosan elmúlik. Csak akkor kellene izgulnod, ha bepirosodna, gennyesedne, ilyenek.
2010. ápr. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem minden rendben van a kutyusoddal.Ne izgulj!
2010. ápr. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Winner of Royal Hill ***** válasza:
Tökéletes a varrat,nem kell izgulnod!
2010. ápr. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kenegesd neki betadinnal, úgy látom egy picit gennyes. Ne hagyd hogy nyalogassa ez a legfontosabb!
2010. ápr. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Akiteki ***** válasza:
Vidd vissza az orvoshoz, hogy nézze meg. Úgyis menni kell varratszedés miatt.
2010. ápr. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!