Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hányadik tüzelésnél ajánlott...

Hányadik tüzelésnél ajánlott a fedeztetés?

Figyelt kérdés
Az első fedeztetése lenne. Golden retriever szuka, most 16 hónapos. A 2. tüzelése kb. 1 hónap múlva lesz, a következő pedig várhatóan márciusban. És nem szaporító vagyok, törzskönyves a kutyám, és megvannak a szűrései is, meg a kannak is akit kinéztünk neki.

2016. aug. 15. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Ha ezt a kérdést itt teszed fel, akkor akárhogy is írod, hogy nem vagy szaporító... Egy biztos: hozzáértő tenyésztő sem.
2016. aug. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Ird már a kenneled nevét ide
2016. aug. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

Közepesnél nagyobb kutyáknál ajánlatos megvárni a 3-ik tüzelést.

Nincs még teljesen kifejlődve a kutyád alig másfél évesen. Náluk a 2 éves kor az, amit a felnőtté válásnak tartanak.

2016. aug. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nincs még kennelem, de már folyamatban van, már igényeltem kennelnevet. A kutyám viszont ebből a kennelből van:

[link]

2016. aug. 15. 22:19
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
Esetleg a kutyád tenyésztőjét kérdezd meg. Biztosan jobban tudja a választ mint a legtöbb itteni válaszoló(nem sértés) :) egyébként az elsőknek üzenem hogy ha megvannak a szűrések, meg a többi ami kell az nem szaporítás, viszont nem is tenyésztés, a kölykök kennel nélkül nem lesznek törzskönyvesek de valószínűleg egészségesek lesznek mert a szülők szűrve vannak. Én ezt nem nevezném sima szaporításnak.
2016. aug. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A klubotok szabályzata mit mond??

A tenyésztő mit javasol??

2016. aug. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
2016. aug. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!