Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik külföldi országban...

Melyik külföldi országban található leginkább olyan albérlet ahol engedik a kutyust?

Figyelt kérdés
Törpe tacskómmal és párommal szeretnénk a jövőnket megalapozni valahol.. ami nem Magyarország. Merre keresgéljünk?

2016. aug. 16. 09:07
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
Kína, ott szeretik a kutyákat.
2016. aug. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
11%

Albérlete válogatja! Nem véletlenül nem kerestek jól itthon. Ennyi ésszel szabadlábon...

Még egy kutyát sorsát sem tudod elintézni...

2016. aug. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A világon mindenütt akadnak albérletek ahol állattal együtt ki lehet bérelni, csak keresgélni kell.

Én Angliában élek, igaz nekem macskám és halaim vannak, de a szomszédomban és távolabbi szomszédoknál is vannak kutyák. Ők is bérelik a lakást. Ismerek olyan tulajt(angol) aki magánúton adja ki a lakásait (nem ügynökségeken keresztül), és ő is engedi a kutyákat, állatokat. Szóval akárhová mész a nagyvilágban csak keresgélni kell..

2016. aug. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én nem ehhez igazítanám az úticélt. mindenhol találtok állatbarát albérletet úgyis..

amúgy én azt vettem észre,hogy külföldön inkább állatbarátok. pl itthon hiába lehet bevinni a kutyákat egyes bevásárlóközpontokba,ezt az emberek nem tolerálják. mutogatnak és kinézik a gazdát vele.+ nem egy facebook csoportban láttam,hogy meg is örökítették fényképen,hogy tovább fröcsögjenek.

míg külföldön sok bevásárlóközpontban és étteremben is teljesen elfogadott,hogyha beviszed a kutyát, le se szarják, nem néznek ki miatta.

ugyanez albérletnél. nálunk van ahova egy halat nem vihetsz be albiba, míg külföldön sok helyen lehet. nyilván ott is van kivétel,de szerintem sokkal szabadabban gondolkoznak erről a legtöbb nyugati országban. én pl Németországba mennék vagy Ausztriába hogyha választani kell.de az Egyesült Királyság is jó döntés. de Hollandia is szuper lehet ha beszélitek a nyelvet..vagy Svédország(kell a nyelv) vagy Svájc..ezek jó választások

2016. aug. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyesült királyságban mint írtam van lehetőség az állatokat is vinni albérletbe, de nem könnyű. A legtöbb albérletben kizáró ok, sőt vannak albérletek ahol a gyerekek is kizáró okok. Ezért is írtam, hogy kicsit kutatni kell mert azért akadnak állatos albérletek. De Magyarországon is akadnak. Tudom, mert jó magam is úgy adtam ki a lakásomat, hogy vihettek kutyát.

Anglia egyébként nem egészen toleráns sok dologban. Itt kint pl nem vihetsz be áruházakba, üzletekbe kutyákat. Mivel sok ember életét megkeseríti a kutyakaki amit a gazdik nem szednek össze, így rendszeres az, hogy ha a gazdi nem takarít a kutyája után akkor bárki lefényképezi, vagy hívhatja a rendőrt, vagy önkormányzatnál a megfelelő személyt, és akár 1000 font pénzbírság. A fotó azért hasznos, mert nem igazán okosak az itteni emberek a szokásuk rabjai, így minden nap ugyanabba a parkba viszik a kutyát. A fotó alapján be is azonosíthatóak, és büntethetőek.

De mint írtam akadnak albérletek mindenhol még Magyarországon is ahová lehet kutyát vinni.

2016. aug. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mióta élek, vannak kutyáink, akkor is voltak, mikor kiköltöztünk külfüldre.

Több helyen is éltünk, és a kutya soha nem volt probléma.

De ha annyit sem írsz meg, hogy milyen nyelven beszéltek annyira, hogy állást is vállalhattok, hogy adjunk erre értelmes választ?

2016. aug. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"külföldön sok bevásárlóközpontban és étteremben is teljesen elfogadott,hogyha beviszed a kutyát, le se szarják"

Kár. Pedig nem akármilyen szombat délutáni program lenne az étterem közepén leszarni egy kutyát... :-))

2016. aug. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!