Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen állatos /kutyás munkák...

Milyen állatos /kutyás munkák vannak?

Figyelt kérdés

Imádom a kutyákat. Sokak szerint beteges megszállottja vagyok a.kutyáknak. Sajnos (mint tudom) a kutyás munkák nem igazn

olyanok amik olyan jol

jovedelmeznének ,hogy

3 Landseer-t (nagy

,kb.55kg-os kutya)el lehessen tartani a fizetségből. Nagyon szeretem a házi állatokat is (bár nem annyira mint a kutyákat). Tudnátok nekem mondani háziállatokkal ,vagy kutyákkal foglalkozó olyan szakmákat amikből meg lehet élni és írnátok róla részlezes leírást? Elore is koszonom!


2016. aug. 16. 14:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvos, esetleg állatorvosi asszisztens. Ezekből lehet megélni.
2016. aug. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%

Handler


Kiállításokon vezetnek fel kutyákat. De ehhez azért kell szakértelem is,illetve nagyon feltűnő,ha rosszul csinálod,és igény sem lesz rád. Tudnod kell,milyen tempóban mozog a legszebben,dinamikusabban a kutya. Értened kell az adott kutyafajtának a külleméhez,hisz amikor beállítod a bírálathoz,akkor a beállítással tudsz "csalni",és korrigálni az esetleges hibákon. Pl. ha rövid a kutya,akkor optikailag tudsz rajta nyújtani. De ehhez fel kell ismerned,hogy rövid,illetve finoman kell bánnod a beállítással,mert ha "túlnyújtod",az nagyon feltűnő.

Viszont ha jó vagy,nagyon komoly pénzről beszélhetsz.

Emellett neked is illik csinosan megjelenned,szóval az elején felvezető ruhára be kell ruháznod.

2016. aug. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azért a handler ennél összetettebb....

Esetleg kozmetikus? Vagy orvos?

2016. aug. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!