Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez lehetséges? (ivartalanítás-...

Ez lehetséges? (ivartalanítás-kutya kapcsolat)

Figyelt kérdés

Van egy kb. 1 éves szuka kutyám (örökbefogadtam), az örökbefogadás feltétele az volt, hogy ki kellett ivartalanítani. Ki is lett ivartalanítva, viszont amikor még ébredezett fel az altalásból akkor mondta a doki az egyik menhelyesnek, hogy vele viszont vigyázni kell mert lehet, hogy németes lesz. Biztos vagyok benne, hogy direkt mondták így, hogy mi ne értsük...

Tudja valaki, hogy mit jelenthet ez: németes lesz?

És sétáltatom minden, eddig nem volt semmi probléma. Ám, egy-két nappal ezelőtt, a kutyafuttatón az egyik kan kutya meg akarta toszni... mondjuk a kutyám megvédte magát meg minden...

Annyi lenne a kérdésem: az lehetséges, hogy egy nem ivartalanított kutya rámászik egy ivartalanítottra?

Vagy azért mászik rá, mert még valamit érez rajta, szoval nem sikerült volna teljes mértékben az ivartalanítás?

/mert olyanról már hallottam, hogy mit tudom én nem sikerül a daganatot teljesen eltávolítani és kiújul... most ez lehetséges lenne?/

Kb. 2 hónapja ivartalanított.



2016. aug. 16. 14:26
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

Az én ivartalanított kanom is rámászik az ivaros szukára (is).

Ez tudod nem feltétlenül a párzási szándék. Hanem a dominanciát is így fejezik ki.


A "németes lesz" kifejezést nem ismerem, de én tuti ott helyben rákérdeztem volna.

2016. aug. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Andizsuzsi ***** válasza:
77%

"Annyi lenne a kérdésem: az lehetséges, hogy egy nem ivartalanított kutya rámászik egy ivartalanítottra? "


Lehetséges. Még az is, hogy azonos neműek "másznak" egymásra. Dominencia jele, semmi köze az ivarossághoz.

2016. aug. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De azon a kutyán látszott, hogy azért mászik rá.
2016. aug. 16. 14:36
 4/6 A kérdező kommentje:
valahogy félreértelmezhetetlen volt
2016. aug. 16. 14:37
 5/6 anonim ***** válasza:
85%

Miért, amikor egy kutya a lábadat "dugja", az is egyértelmű, nem???

Gondolod a lábadat akarja felcsinálni???

2016. aug. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Andizsuzsi ***** válasza:
85%

"De azon a kutyán látszott, hogy azért mászik rá."


AZÉRT akkor mászik kan a szukára, amikor az utóbbi tüzel. Mivel nálatok ez kizárt, ezért nem AZÉRT mászott rá.

2016. aug. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!