Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2 éves kutyám a helyére...

2 éves kutyám a helyére pisil. Hogy szoktassam le róla?

Figyelt kérdés
2 éves beagle kan és mindig a helyére szokott pisilni éjszaka vagy amikor nem látjuk. Régen is csinálta ezt akkor mindig azt csináltam h nem raktam le neki semmit. Ez belerögzült már hogy a helyére pisilhat mindig vagy nem tudom mert az a baj hogy sose tudom tetten érni mert mindig vagy éjszaka vagy amikor nem vagy otthon. Nem értem miért van ez. 2 hónapig nem rakok le neki semmit és utána igen akkor 3-4 napig nem pisil rá de utána megint. Egyszerűen nem értem a kutyák amugy is nem ugy van h nem vizelnek a helyükre? Van egy párnája amit viszont soha nem pisil le azt szoktam használni csak zlaz kicsi neki ezért megy alá egy takaró amit viszont mindig lehugyoz.
2016. aug. 17. 11:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Mennyi időközönként viszed le sétálni, hogy elvégezze a dolgát?
2016. aug. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ez tényleg lényeges lenne,hogy naponta hányszor viszitek le,hogy tudjon pisilni? amikor fent pisil a helyén,akkor előtte mennyi ideje voltatok lent utoljára?

ivaros a kutya amúgy?

2016. aug. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Naponta 3x es utoljara ejfel egy ora fele. De mindegy mert amugy kibirja es nem pisil be csak ha alatta van az a takaro
2016. aug. 17. 13:31
 4/7 A kérdező kommentje:
Ivaros igen
2016. aug. 17. 13:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Ki kell cserelni ayt a takarot, eryi a syagot es ayt hisyi ott a wc.
2016. aug. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ki kell cserelni azt a takarot, erzi a szagot es azt hiszi ott a wc.
2016. aug. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindig kivan es a kovetkezot ugyanugy lenyomja
2016. aug. 17. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!