Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ugye kifogja nőni?

Ugye kifogja nőni?

Figyelt kérdés

Van egy lassan fél éves német jucim, és mivel ugye még gyerek,ezlrt nagyon csintalan, cseles, sunyi kutya :D

Ahányszor kimegyek valamit mindog találok a szájában,kendő,cipő, fazék :D, alma, tehát tényleg minden.. Ami a szájába akad mindent ellop, nemtudok vele mit kezdeni:D És mikor akarom elvenni, elkezdünk fogacskázni.. :D Ugye kinövi? Meg annyira eszes, hogy mikor ellop valamit, akkor mindig megy előre fele, de füle hátra fele áll,és néz féloldalbó hátrafele,és mikor lassa hogy megyunk utanafele egybol elkezd szaladni :D



2016. aug. 17. 12:50
 1/10 anonim ***** válasza:
ha nem neveled meg, akkor nem. :)
2016. aug. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

"sunyi kutya"

Nem, nem sunyi. Kölyök, aki játszani akar. Tanítottad neki, hogy érdemes hozzád vinnie bármit, mert akkor lesz remek közös játék?

2016. aug. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
"mikor lassa ", hogy nem mész utána, akkor érdektelenné válik számára a játék és abbahagyja.
2016. aug. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem fogja kinőni, és szerintem egy picit gáz hogy egy német jucit nem tudsz ilyesmiről lenevelni. Én az akitámat ami durván nehezebb fajta már 3 hós kora körül leneveltem erről.
2016. aug. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

El kell kezdeni nevelni, magától nem válik szófogadó kutyává. Nem fogja kinőni, hanem meg kell tanítanod, hogy eressze el, amit elkérsz tőle. Valamint, hogy hívásra menjen oda hozzád.

Játssz vele olyan dolgokkal, amit hordozhat, labdázzatok, tanítsd meg visszahozni.

Rongyozzatok, húzzatok kötelet.

Ha nem játszol vele, lásd el nekivaló rágcsálnivalókkal (marhacsont, bikacsök például).

Hamarosan mehettek majd kutyaiskolába, amire nagy szükségetek lesz. Ő munkakutya, kell neki a tanulás, az elfoglaltság. Neked pedig meg kell tanulnod, hogyan neveld.

2016. aug. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Egyebkent nincs vele gond, egy szora jon hahivom, mindent megcsinal amit mondok, csak ezzel van gond. De mindenki aztmondja h kinovi. Egyik rokonomnak van egy kan jucija, aztmondta o is ilyen volt de elhagyta..

hat nemtudom, remelem kinovi, probaltam leszoktatni

2016. aug. 17. 15:11
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha egy szóra reagál a behívásra, akkor miért is kell vele fogócskázni, ha el akarod venni az éppen nála lévő dolgot?
2016. aug. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Eleinte ugye jott rogton, elvettem tole, aztan ugye ez berogzult nala hogy ha van nala valmi es odahivom akkor elveszem tole. Es szerintem o ezt nem akarja.
2016. aug. 17. 16:32
 9/10 anonim ***** válasza:
Megfogsz egy játékot odahívod ha odajön elveszed a tabu tárgyat és játszol vele a saját játékával.
2016. aug. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ha nem szólszrá, azt fogja hinni, hogy mindent dzabad neki. ha el visz valamit, szólj rá, mondd a nevét és azt hogy "fujj" vagy "nem" és vedd el. ha elfut szólj rá eréjesebben amig oda nem jön, és akkor is mondd, hogy "fujj" vagy "nem" és vedd el töle. ha kergeted azt hiszi, hogy játszol vele.

sokat kell vele foglalkozni. ha valamit elveszel tőle, adj neki egy játékot, és dicsérd meg, ha a játékait rágcsálja. :)

2016. aug. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!