Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jack Russel Terrier, Simaszőrű...

Jack Russel Terrier, Simaszőrű Foxterrier, West Terrier, Yorkshire terrier- melyiket ajánljátok leginkább lakásba? Esetleg tapasztalata van vkinek ezekkel a kutyafajtákkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Válaszokat előre is köszönöm

2016. aug. 17. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Mivel terrierek, mind igénylik a mozgást és a következetes nevelést.

Nem tudom, mennyi időt gondoltál, de igénylik a 2 óra mozgást/foglalkozást + minimum a havi kozmetikát. Az áruk olyan 150.000Ft körül kezdődik. Remek választások sporta például: Agility, frizbi, rágcsáló vadászatra, dog dancingre. Ezek közül a fajták közül aki nem igényel sportot/2 óra aktív mozgást az a yorkie. Ezt a fajtát könnyű elrontani/babaként kezelni. Vele is lehet ezeket a sportokat űzni, de ő elvan jobb túrák, nagy séták mellett is :)

2016. aug. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bizony, ezek nagyon aktív fajták. És nagyon határozott, következetes gazdát igényelnek.
2016. aug. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezeket mind csak lakásban lehet tartani, viszont nagyon nagy a mozgásigényük. Csak akkor vállald be bármelyiket, ha van elég időd rá.
2016. aug. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem foxim van, ha kiskorától kezdve neveled, nem engedsz meg neki mindent, mindig hű társad marad. Nagyon tanulékony kutya, épp hogy nem beszél. Ne szidd le nagyon, ne verd meg, mert megsértődik és félni fog tőled. A harapdálásról le lehet szoktatni, ahogy a vízhez is, az enyém imádja. szeret kergetni dolgokat. Vadászni/kotorékebnek szeretnéd vagy családi kutyának? Mindkettőnek tanítani kell kiskorától kezdve. Szobatiszta is tud lenni, bár lakásba panelba nem ajánlom, nem elég hely neki. Szellemileg is fizikailag is le kell fárasztani. Remek kutya csak ajánlani tudom. Kezdő kutyatartóknak csak akkor ajánlom ha nagyon határozott az illető. lenyugtatni ha bármit csinál a kutya, csak nyugodt, határozott lelkiállapotban lehet. Én nem nyugodnék le egy mérges, vagy félő embertől. Sok sikert, írj rám ha lenne még kérdésed
2016. aug. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Lakásba:

1. west terrier/ yorkshire terrier

2. jack russel

3. foxi, attól függ hogy neveled, de ez mindegyikre igaz

2016. aug. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem Jack Russell terrierem van ő kint van egyszer megprobaltuk beszoktatni de nem lehet

Nem ajánlom

Yorkshire terriere pedig van rokonomnak aranyos ha jót valasztasz és nagyon aranyos csak lehet idegenekkel harapós

2016. okt. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
foxi!!!
2018. aug. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!