Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehet fogyasztani a...

Hogyan lehet fogyasztani a kutyám? Szerintem túlsulyos!

Figyelt kérdés
3hónapos és 7-8kg..szerintetek túlsúlyos?nem tudom milyen keverék...állitolag középméretű lesz
2016. aug. 17. 16:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Basszus úgy értettem hogy meg akarod enni o.o már majdbem megijedtem
2016. aug. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél róla ki fotót, kepfeltoltes.hu ra aztán linkeld be
2016. aug. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Több mozgás, kevesebb kaja.
2016. aug. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az utolsó válaszoló válaszát egészíteném ki.

Sportolj vele (pl. fuss vele egy kicsit vagy elég, ha csak játszik minden nap) nagyjából 1-1,5 órát. Viszont ne azonnal egy óra futással kezdj! Szépen hozzászokik. Törekedj rá, hogy ne azonnal fogyjon ( már ha egyáltalán túlsúlyos), hisz akkor csak kiürülnek a zsírsejtek, amik ugyanúgy megmaradnak, csak csökken bennük a zsírtartalom. Ergo simán visszahízhat.

Az a jó, ha a kutya nem éhezik, hanem csak kevesebb kaját adsz neki.

Ha jót akarsz, adj a kutyának zöldséget minden nap (mert az nem csak az ember számára egészséges).

Cukros tápot (hosszútávon) ne adj neki, mert megnőhet a koleszterinszintje aztán egy rövid futás alkalmával szívrohama lehet.

Remélem tudtam segíteni :)

2016. aug. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát ha 3 hónaposan 7-8 kg, az már nem középméretű. Jó lenne látni róla egy képet.


Egy ekkora kutyával nehogy nekiállj 1-1,5 órákat futni, mert szétmennek az ízületei! Adj neki kevesebb kaját, nincs nasi, és több mozgás, játék.

2016. aug. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az én nagytestűm 3 hónaposan 11kg volt, nem volt kövér a felnőtt súlya 35-40kg kb.
2016. aug. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kövér a leírtak alapján. Az én francia bucim most múlt 4 hónapos és 9 kg. Felnőtt korára kb. 16 kg lesz. A kis és közép testű kutyusok 3 hónaposan a felnőtt súlyuk kb felét érik el, erre lehet számításokat is találni. Pl.: 3. havi súly + 3. havi súly + a 3. havi súly fele. A te esetedben ez felnőtt korra kb 20 kg. Igazából 3 hónaposan még dundik a kutyusok, 5-6 hónaposan változnak sokat, ott fog kiderülni hogy kövér lesz -e.
2016. aug. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
Most egy tacskorol vagy egy kauról beszélünk?
2016. aug. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 olvasni tudsz-e? Írta hogy nem tudja, talán közép méretű lesz
2016. aug. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!