Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Berni pasztor kertes hazba?

Berni pasztor kertes hazba?

Figyelt kérdés
A berni pasztor is szetrag mindent? A tobb szaz euros faimat vedem?Azokban kart tehet? Vagy ez szofogado tipusu kutyus?

2016. aug. 17. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát képzeld, egyik kutya sem úgy születik, hogy már Rex felügyelő és mindent tud. Igen, rág, ás, harapdál, felugrál, pisil/kakil - mint minden normális kiskutya. A gazdinak kell megtanítani a dolgokra, tehát arra is, hogy a több száz euros fáidat ne bánts. És nem ez két nap meg nem két hét amíg megtanulja, hanem évek munkája.


Ha ennyire nem vagy tisztában a kutyákkal, akkor maradj a plüss vagy kőszobor változatnál.

2016. aug. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Minden kölyökkutya szétrág mindent, meg ás, kárt csinál. Ez nem függ fajtától.

Természetesen idővel le lehet ezekről nagyjából nevelni, de ez azzal is jár, hogy rengeteg időt kell tölteni vele, sokat vinni sétálni, mozogni stb., hogy otthon nagyjából csak aludni legyen kedve.

2016. aug. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Add oda neki a több száz €-s papucsodat, és boldogan lemond a fákról.
2016. aug. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hogy jön ide a szomszéd meg a lelövés?
2016. aug. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem három hónapos Bernim van.Igen rág mindent.És harap is nagyon.Majd változik és komolyodik idővel.
2016. aug. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hogy jön ide a szomszéd,meg a lövöldözés.

Igen. Mint,minde kutyát,a bernit is tanítani kell. Te sem úgy születtél,hogy tudsz írni,olvasni.


NEKED ÉN IS CSAK A PLÜSS KUTYÁT TUDOM AJÁNLANI!!

2016. aug. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A mi kan berni kutyusunk, októberben lesz két éves. Kertes csalási házban lakunk, sajnos ha nincs valami jó kis játéka, akkor a tujákon edzi a fogait. A tujákat körbekerítettük, azóta békén hagyja. Ajánlom, a fáidat kerítsd körbe. Nem magasan kerítettük, mert ronda lenne, 30-40 cm elég, hiszen látja, hogy az "tiltott" terület. Nagyon okos fajta, néha azt gondolom, hogy a szavakat/beszédet érti.
2016. aug. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha kan kutya igen, ha szuka akkor a vizeletével nem. Amikor nekünk kicsi volt minden bokrot, fát körbe kerítettünk így mindegyik megmaradt. Egy-két bokrot megrágcsált és belefeküdt (még néha most is :)).
2016. aug. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!