Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy éjjel alatt meghalhat a...

Egy éjjel alatt meghalhat a kutya?

Figyelt kérdés
Este úgyvettem észre hogy kedvetlen, anya mondta hogy reggel elvisszük ha még mindig ilyen, gyomorcsavarodása tuti nincs mert hányt, elég sokat, az a kérdésem hogy van valami betegség ami egy éjjel alatt .... ? nagyon aggódok légyszi nyugtassatok meg!

2016. aug. 17. 22:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon szarul néz ki és alig él akkor igen, ha eszik, iszik akkor nem lehet annyira halálos a probléma. Itasd nehogy kiszáradjon. Nem hiszem hogy reggelig elpusztulna :)
2016. aug. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, vannak olyan betegségek (pl babézia), amik egy éjszaka alatt elvihetik a kutyust...
2016. aug. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 okrwdw ***** válasza:
82%
Szerintem látatlanban erre senki nem fog tudni neked válaszolni, ezer mindentől lehet. Nézd meg nincs-e láza!
2016. aug. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Pár órája ivott de azóta hányt, az a baj h kinti és csak majd reggel tudom ellenőrizni, azért a kedvenc játékára rögtön pattan, de hát malionois-bc mix
2016. aug. 17. 22:14
 5/14 anonim ***** válasza:
53%

Ha rögtön pattan akkor nem Babéziam, annak a jelei hogy nem mozog, esetleg nézd meg hogy a szeme nincs-e jobban kidülledve, mint ahogy általában szokott.. Nekünk is kinti kutyánk van de az nrm azt jelenti hogy nem kell vele lenni... Az itatás nagyon fontos, muszály neki ha nem megy akkor adj neki teát, ajánlom a Kamillát, és pici cukor is mehet bele, hátha jobban rákap.ha nem iszik akkor adj neki ilyen cumisüvegből, esetleg ilyen injekciós cuccból nyomj a szájába.(bocsi nem jutott eszembe a neve).

Ha nem iszik, de meggyógyul attól még károsodhat mája..Fontos h mit evett előtte?? Mennyit hányt? Milyen gyakran? És persze mit?? az a legfontosabb megnézni!

Amit még ajánlok keress benne kullancsot...Ha az akk babézia vagy Lyme-kór

2016. aug. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: Pár órája ivott?? ugye csak viccelsz????????
2016. aug. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Előtte evett aztán utaztunk kocsiban (na ez itt a probléma még hogy nem tudom hogy a kocsi miatt hányt e a kutya) darabosat hányt, elév sokat, már ellenőriztem a kullancsot de nem találtam..
2016. aug. 17. 22:25
 8/14 A kérdező kommentje:
Kb 19:30 kor ivott de sztem ezzel semmi baj, neki ez normális, általában reggelre lemegyek és üres a vizes tàlkája szóval éjszaka inni szokott..
2016. aug. 17. 22:27
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha az autó miatt hányt akkor valszeg' még rosszul van. Szerintem nem kell annyira aggódni de holnap vigyétek el orvoshoz.
2016. aug. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Előtte is báyadt volt, lehet hogy hülye kérdés de a napszúrás nem lehetséges?
2016. aug. 17. 22:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!