Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csak az én kutyám ilyen...

Csak az én kutyám ilyen elégedetlen? Vagy ez "normális"?

Figyelt kérdés
Szóval reggel sétálunk 1 orát utána délben rövid séta a meleg miatt (15-20perc) utána estefelé egy nagy 1-1,5 órás (szabadon futhat szaglászhat habár nem nagyon szokott futni) és este(11-12óra körül) egy rövid. Viszon minden séta után be kell vonszolni mert amúgy nem akar bejönni. Mikor benn van a lakásban akkor meg olyan elégedetlen és megvető fejet vág... más kutyája is ezt csinálja? Normális ez? Értem én hogy legszívesebben egész nap kinn lenne de mikor annyit sétáltunk hogy hazafele már nem nagyon jött, olyan fáradt volt, akkor sem akart hazamenni...miért?

2016. aug. 18. 00:21
 1/3 anonim ***** válasza:
27%
Ennyit arról, hogy minden kutya csakis bent lakna, ha választhatna... xD
2016. aug. 18. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Hát figyelj! Az enyém egy kuvasz, kint van neki kialakítva egy nagyobbacska terület (kb. 15x30m), és minden nap amikor kiengedem az egész nagy portára, utána alig akar visszajönni. Szerinted miért? Mert ott jobban érzi magát. Új dolgokat akar felfedezni, mindent körbe akar szaglázni stb.. Ez akkor nem normális max. ha csivava, vagy egyéb kis házi kutya, mert az azt jelentené, hogy utál a házban lenni.

Milyen fajta a kutyus? Ez is sokat nyom a latba.

2016. aug. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Valami nagytestű vadászkutya féle. De nem túl nagy a mozgásigénye, 1-2 kilométert alig tud lesétálni.
2016. aug. 18. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!