Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen nevet adnatok egy...

Milyen nevet adnatok egy bokszer kiskutyanak?

Figyelt kérdés

Most vettuk 6 hetes a draga nagyon edes es nemtudom hogy milyen nev illene ra.

Segitenetek ebben?



2016. aug. 18. 13:33
1 2 3 4
 31/34 bollocks ***** válasza:
71%
Ok, értem, normális helyről vettél egy szapis keveréket. Akkor mi a baj az általam felsorolt nevekkel? A Mixert lehet Mixinek becézni.
2016. aug. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
84%

" ahol szeretve vannak s jol tartjak! "


Ahol szeretve van, és jól tartanak egy kant és szukát együtt, ott minimum a kan ivartalanítva van (de leginkább a szuka is). Ha ivaros a szuka, akkor elzárják amíg tüzel.

Ahol szeretve van egy kutya, ott nem teszik ki a vemhesség és ellés kockázatának és fájdalmának.


De te tudod.

Nem baj, legalább nem drágán vetted, csak ne akard bemagyarázni, hogy ez milyen jó!!!

2016. aug. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező ide bunkó tahók járnak többségbe. Nem tudom mit vártál. Mi kutyánk sem tenyésztőtől volt, mégis sokáig élt egészségben. A tenyésztő sem garancia. Egyik rokon díjgyertes szülőktől vett tenyésztőtől, de egy éves kort sem élte meg. Egy egyszerű ivartalanításba belehalt. Pedig több százezer volt. Mi 500 forintért vettük és semmi baja nem volt.

Én ismerek egy csíkos kan boxert és Tiger a neve. A tiéd is boxer genetikailag, hiszen boxerek a szülei. Hiába korcsozzák itt a prolik.

2016. aug. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
A mi kutyánk meg tenyésztőtől lett véve törzskönyvvel együtt, mégsem élt túl sokáig, pedig nagyon vigyáztunk rá. A boxer nem egy szívós fajta sajnos, felesleges még azzal is növelni a rizikót, hogy kétes helyről származó kölyköt fogadunk örökbe.
2016. aug. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!