Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lopták már el a kutyádat?...

Lopták már el a kutyádat? Meglett vagy örökre elveszett?

Figyelt kérdés
Ilyen sztorik érdekelnének hogy pl. ellopták és nem visszavitték hanem esetleg megtartották vagy valahol árulni kezdték. Történt már valakivel ilyen? Esetleg hallott már valaki ilyen esetről?

2016. aug. 18. 16:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Fu nekem van egy sztorim!!!! Keresztanyam kutyajat loptak el az udvarukbol. Egy angol bulldog volt. És valaki meselte h par utcaval arrebb valakinek ugyan ilyen kutyaja lett hirtelen. Elmentek keresztanyamek h megnezzek a kutyat de csak egy pillanatig lattak, mert azonnal eldugta a tulaj amikor meglatta keresztanyamekat. Hahahaha es kb 2 napoal kesobb visszamentek keresztanyamek es konkretan visszaloptak a kutyat! Szerencsejukre nyitva volt a kapu. Am nevetseges mert akkor vittek el a kutyat amig mi a hatso kertben ultunk es estere konkretan nem lett meg az eb!
2016. aug. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Az igen :o
2016. aug. 18. 17:06
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
Nekem 2 macskámat lopta el a szomszéd. A hülyéje a helyi pékségbe kirakatott egy lapot, amire rá volt írva: 2 kiscica ingyen elvihető, utca-házszámmal. El is mentem hozzá. Az egyiket öt utcával arrébb elajándékoztam. Leb*sztam az öreglányt, és vittem magammal, hogy mutassa meg, kinek adta. Megmutatta, visszahoztam. True story.
2016. aug. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
*elajándékozta
2016. aug. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nekünk a picsinket lopták el majdnem. Pár gyerek (cigányok(senkit nem akarok megsérteni)) felkapták mikor egyszer kiszökött a kis buta, mázli hogy a szomszéd rájuk szólt és visszahozta. A másik hogy szerencséjük volt hogy a másik kutya nem kergette meg őket... kiscicát sajna nálunk is loptak már el :(
2016. aug. 18. 17:30
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk egy cigánypulya akarta kilopni a saját udvarunkról. 2 honapos volt még csak a kutyám, arra lettem figyelmes hogy nyüszít. Kimentek, a kis taknyos visszarakta a kutyám és elment. Anyámnak se kellett több, utána ment, lekapta a bicikliről, és jól megfenyegette. Azóta még az utcába se meri betenni a lábát :-D
2016. aug. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy vadászat alkalmával az egyik Erdélyi kopónk egy faluban kötött ki, és valami ótvar cigányok bezárták egy udvarra. A vadászcsapat kiment 4 kocsival, majd kérdőre vonták a kedves urakat. Tagadták, mire mi pénzt ígértünk ha előkerítik. 2 nap alatt elő is került, pénzt természetesen nem kaptak.
2016. aug. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Micsoda történetek :D,eszem megáll mik vannak.
2016. aug. 18. 17:33
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ellopták a saját udvaromról a cigányok a staffbullomat.

Kerestem nem volt meg sokáig.

3 hónap múlva saját maguk hozták vissza mert megharapta őket😂😂😂

2016. aug. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
:'DD
2016. aug. 18. 18:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!