Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Eszem megáll az ilyen emberekb...

Eszem megáll az ilyen emberekbek mégis mi bajuk van?

Figyelt kérdés

Egy kérdést találtam, a "gyerekesek véleménye van főleg leírva de szeretném hallani hogy a kutyások mit gondolnak az ilyenekről?


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..


2016. aug. 18. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Nem tudom te vagy e a kérdező de az biztos hogy egy potroh-fej. Ma voktam a kutyámmal az egyik játszótéren. Labdáztunk, amikor odajött egy csapat kisgyerek. Nyúlkáltak simogattak, visítoztak. A kutyám meg csak rágcsálta a plüssét. Teljesen jól elvan a gyerekekkel. Kóbor kutyáktól én is féltem a Szimatot. Kistestű, védtelen. Már találkoztunk kóbor dán doggal is. Mellettünk ment el. Rá se nézel, kutya/ gyerek a másik oldalon, nem futsz, ugyanolyan tempóban eltávolodsz. Bevált. Laza pórázos kutya hogy bánthatná a kérdező gyerekét? Nekünk öt kilós, a flexie 10-15 kgig van, a pórázával berniket is sétáltatnak, mindene űberbiztos. Az egyik gyerek ma a szemét isvbefogta, rámorgitt, de nem qzért mert harapott volna csak nagyon féltette a báránykáját, lecsesztem, elszégyelte magát. A környékünkön a legtöbb gyerekes normális.
2016. aug. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem én vagyok a kérdező :D Viszont a tiéd JRt? :D
2016. aug. 18. 22:56
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Nem olvastam végig, de igazat adok az ottani válaszolóknak. A gyereket is meg kell tanítani, hogy az élőlény nem játékszer, nem ordítunk rá, nem rohanunk sem felé, sem előle, nem kapkodunk az irányába még simogatás céljából sem, mert megijedhet. De aki alapból fél a kutyáktól és a gyerekét is arra neveli, hogy féljen, annak lehet bármit mondani... Csak szegény gyerek fog később szívni a hülye szülő miatt, mert az nem tudott túllépni a félelmén... Engem nem érdekel, ha ő fél tőlük, az ő dolga, de ne erőszakolja már ezt bele a gyerekbe is, meg ne szidja már azokat a kutyásokat, akik kb semmiről sem tehetnek...
2016. aug. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3# egyet értek veled!
2016. aug. 19. 00:37
 5/5 anonim ***** válasza:
71%
Ja, meg amit még mondani akartam... Sajnos faluhelyen ez bevett, hogy a Pista bácsi meg a Mari néni letojja a kutyáját, az meg szökik, meg agresszív, stb stb, ismerjük a jelenséget... Nos, akkor az olyan ember, mint az ottani kérdező vagy ne költözzön falura, vagy beszélje meg a dolgot a gazdikkal...
2016. aug. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!