Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elpusztult az 5 hónapos...

Elpusztult az 5 hónapos kutyám, és nagyon le vagyok törve. Mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés
Valaki megnyugtatna?

2016. aug. 19. 12:22
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
Ne rinyalj bazzz, a kovetkezo kutyadra vigyazz jobban!
2016. aug. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
5 hónaposan mibe pusztult el szegény?
2016. aug. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
33%
Szia! Egyszer nálunk fialt a kutya 5 kicsit. Egy nap kimentem hozzájuk megnézni ,hogy vannak. Láttam ,hogy az egyik nem mozog. Nagyon szomorú voltam ,de megnyugodtam. Azt mondom vegyél egy új kutyát. Egyszer úgyis elfelejted. Most egy kicsit hülyén beszéltem mert olyan volt ez a beszéd mintha nem szeretném a kutyákat. Pedig nem mert az az igazság ,hogy kutyabolond vagyok! Remélem tudtam neked segíteni és jobban leszel! :)
2016. aug. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Azt hallottam hogy az segít ha pótolod így nem hiányzik annyira nekünk már kisgyermek korom óta van kutyánk. Eddig 5 kutyánk volt. És nem azért mert felelőtlenek voltunk meg ilyenek hanem már túl idősek voltak és azért haltak meg. De mi mindig próbáltuk pótolni a hiányt. Én azt javaslom vegyél egyet vagy még a kutya telepet ajánlom sokkal ragaszkodobb kutyát találhatsz ott. Nagyon meghálálná ha segítenél rajta. Nekünk eddig 2 kutyánk örögbefogadott és a kedvenc kutyáim voltak.
2016. aug. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Jezusom mibe pusztult el, mi tortent vele?? :(( Nagyon sajnalom reszvetem:(

Szerintem hozz a menhelyrol/sinterteleprol egy kutyust es tegyetek egymast nagyon boldogga

2016. aug. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A 7 éves apja még mindig velem van és szeretem, de ahogy ketten elvoltak egész nap... az mindent megért. Nagyon eleven és jókedvű kutyus volt.


Tegnap reggel még semmi baja nem volt, viszont estére elkedvtelenedett és hányt is. Úgy voltunk hogy délben visszük a dokihoz, viszont reggel 8 körül abbahagyta a lélegzést is. Előttem pusztult el. Mérgezésre gyanakodunk, mivel véres volt a szája.

2016. aug. 19. 13:13
 7/9 anonim ***** válasza:
23%

Mondjuk azonnal kellett volna vinni,nem megvárni,míg meghal.Ha te kerülsz ilyen állapotba,reggelig vársz?

Jobb lenne,ha nem sajnáltatnád magad.

2016. aug. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Be volt oltva? Parvó gyanús...

:(

2016. aug. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért ne essünk át a ló túloldalára. Ha a tacsonkat minden hányásnál azonnal orvoshoz vittük volna a 15 évéből a felét csak a rendelőben töltöttük volna. Részvétem kérdező. Tényleg wgy másik kutya gyógyír a fajdalomra mert eltereli a figyelmed 😟
2016. aug. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!