Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Panelban élők! Milyen kutyátok...

Panelban élők! Milyen kutyátok van? Hányszor és mennyit sétáltatod? Mivel és hányszor eteted? Hogy viselkedik panelban, mit csinál? Hogy néz ki egy napi programotok/napirendetek?

Figyelt kérdés
Értelmes válaszokat köszönöm!

2016. aug. 19. 19:27
 1/10 anonim ***** válasza:
2%
Nincs kutyám, mert állatbarát vagyok, és panelban állatkínzás lenne.
2016. aug. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Időpont ma 20:06

T. "állatbarát"!

Mielőtt beszélsz, gondolkodj!


Kezdjem el sorolni azokat a fajtákat, amelyek UDVARON nem élnének meg?

Kezdjem el sorolni azokat a "fejlett" országokat, ahol nem is engedik, hogy bármilyen kutya az udvaron töltse a napjait? Ezen országok rendszerint nálunk emlegetve vannak, mint a kutyatartás csúcsa.

2016. aug. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Első sík hülye, ne hallgass rá!


Nekem máltai selyemkutyám van, naponta háromszor sétáltatjuk, reggel, kora délután, és este, bár nagy melegben kora délután csak annyira, hogy a dolgát elvégezze. Amúgy 2 óra, 1 óra, és megint 2 óra az idő. De nem csak én sétáltatom nyilván, hanem a család többi tagja is, mert délben nem vagyok ugye otthon, tehát a kora délutáni nem menne...

Sokan lehet majd nekem esnek, de én nem táppal, hanem rendes kajával etetem, úgysem eszik sokat. Tehát főtt csirke rizzsel meg hasonlók, persze fűszerek nélkül, azt nem bírná a gyomra. Panelban ha jól le van sétáltatva, akkor nagyrészt elvan, pihen, rágcsálja a játékait, de természetesen szoktam vele otthon játszani plüssökkel, labdával... stb.

Hétvégente ha olyan idő van, el szoktuk vinni a közeli erdőbe, ahol elengedjük, szabadon lehet, ezt szereti a legjobban... szóval nem gondolnám, hogy állatkínzás lenne, nagyon is jó élete van. :)

2016. aug. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Bull terrier (normál méretű)

Naponta 3x van kivéve délelőtt (9 órától 10ig), délután (14-től 15:30-ig), valamint este (22-től 23-ig.)

Nagyon elvan itthon, nem rombol, nem hiperaktív, általában a közelemben alszik, nem depis a hely szűke miatt.

2016. aug. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

-Akita inu

-napi 4x sétál, 2x rövid eü séta (20-30 perc) és 2x hosszút (1-1,5 néha 2 óra)

-napi 2x kap enni tápot (select gold)

-reggel sétálunk 1 órát utána haza érve kap reggelit, dél körül egy rövid séta (főként a meleg miatt, habár szerencsére már nincs meleg szóval ez a séta néha elnyúlik 1 órára is)utána bent tanítgatom, 7-8 körül egy nagy séta a földek között szabadon, szaglászik, szaladgál játszunk,haza érve pihen egy fél órát és kapja a vacsorát és még 11-12 körül egy gyors séta. A séták között többnyire alszik vagy néz ki a fejéből és unatkozik. Néha eljátszogat a játékaival, sétálgat kicsit a lakásban :D hát úgy ennyi. ja és hétvégente néha túrázunk, meg azért van hogy hétköznap ha menni kell valahova visszük magunkkal, vendégségbe is vittük már és szülinapra is meg lett egyszer hívva :) Ő errefelé ilyen celeb mindenki imádja.

2016. aug. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
"Nincs kutyám, mert állatbarát vagyok, és panelban állatkínzás lenne." Ha állatkínzás, akkor te miért laksz ott ?
2016. aug. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Bullterrier, naponta egy hosszú délutáni séta van, és igény szerint több gyors eü séta. Öreg már, így nem tudja tartani, inkább többször visszük le, de így is vannak balesetek.

Happy dog bárány-rizs tápot eszik, napi 300 gramm az adagja. Nasi nincs, mert allergiás. Nap közben általában a lakàs különböző pontjain fekszik, és hangosan horkolva alszik.

2016. aug. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ez cuki:)
2016. aug. 20. 10:51
 9/10 anonim ***** válasza:
Holland juhasz,napi2 séta,reggel 2 óra délután/este 4ora seta,ebben benevan minden nap bandázás,heti 3 labdazas,heti 30km futás,heti 1 úszás. Napi 2 étkezés, BARF, 1,5kg hús a gerince az egésznek, a lakásban az évesen, ivason, fekvohelyvaltoztason kívül alszik egész nap.
2016. aug. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ausztrál Juhászkutya, 3x van levéve. D.e sajnos csak egyszer egy gyoes pisi-kaki mert mindenki dolgozik, de d.u biciklizünk, bandázunk, nagyokat, több órát sétálunk, túrázunk, kutya suliba járunk, agilityzni is szoktunk és most fogunk elkezdeni terelni. A lakásbam elvan, alszik egyfolytában, néha úgy kell neki könyörögni hogy menjünk le. Most Susa tápot kap napi 2x, nagyon szereti. :)
2016. aug. 22. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!