Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ma a kutyusomnak az arca es a...

Ma a kutyusomnak az arca es a szeme is bedagadt kb fel 9kor. Elotte kiment jatszani a masik kutyussal utana vettem eszre, hogy bedagadt ra fel orara. G?

Figyelt kérdés
Mar 2oraja nem akar elmulni pedig kapott pezsgo tabletta formaban kalciumot is de meg nem vitte le neki. Semmi gond nincs a kutyussal azon kivul virgonc,jatekos.Aggodom erte azert. Allatorvost csak akkor hivom ki ha nem mulik el neki. Megcsiphette valami?

2016. aug. 20. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért csak a legvégső esetben hívsz állatorvost? Addigra már lehet hogy nagyobb lesz a baj. Az a biztos, ha megvizsgálja, a neten keresztül senki nem fogja meggyógyítani a kutyát.
2016. aug. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Allatorvost csak akkor hivom ki ha nem mulik el neki. "

"Mar 2oraja nem akar elmulni"

Itt a válasz..nem tudom mire akarsz még várni.

2016. aug. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy megkapta kicsit a másik kutya?

Eszik,iszik? Mert akkor nagy baj nincs.

Egy telefont azért megér a doki

2016. aug. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Termeszetes,hogy meger en nagyon szeretem a kutyusom es barmit megtennek az egeszsegeert. Eszik,iszik minden rendben. Egyebkent mar a daganat kb a felere csokkent szoval nem lesz gond :). Amugy is a jovoheten oltas es azert valtok par szot a dokival. Meg meg hozza tennem,hogy tuti darazs csiphette meg,mert mostansag nallunk eleg sok vsn ma is 2 darazsfeszket vertem le.
2016. aug. 20. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!