Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Befogadtam egy kutyát 3 éve....

Befogadtam egy kutyát 3 éve. Még mindig nagyon fél mindekitől, nem hagyja magát simogatni, kaját elveszi a kezemből de utána elfut. Hogyan tudnám megszelidíteni?

Figyelt kérdés

2016. aug. 20. 13:07
 1/3 anonim ***** válasza:
3 éve nálad van és még mindig nem szokott meg? Akkor ahhoz már komoly szakember kell súlyos pénzekért...
2016. aug. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De ha neki így jó... Muszáj elvinnem szakemberhez? Nagy kert, békésen elvan, meg sokat csavarog. Egyszer a lába eltört, akkor elvittem állatorvoshoz, gipszbe tette de a kutya megint elcsavargott, így ott kellett hagyni 3 hétig az állatorvosnál. Azóta még félősebb. Ha grillezünk a kertbe akkor sem jön oda kaját koldulni, hanem a kert legtávolabbi részén kussol. Most még hozzáverődött egy ugyanilyen kutya, az is ugyanilyen félős, de neki is adunk enni, nincs szívünk elüldözni. Volt hogy 4 kutya volt a kertben így, de ennyire félős kutyákat még nem láttunk.
2016. aug. 20. 13:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a környéken van egy nagyon jó indulatú ember aki bántja ( a rák venne telket a máján az ilyennek ) őket mert elég gyanús, hogy ennyi kutya félős. De amúgy szerintem tényleg szakemberhez kéne fordulni ha ennyi idő után is ilyen félős szegény. Sok sikert!
2016. aug. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!