Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet egy lakásban 4 kistestű...

Lehet egy lakásban 4 kistestű kutyát tartani?

Figyelt kérdés

Idős menhelyes keverékem elpusztult, kárpótlásnak kaptam egy yorkit. Egyedül mindig rossz kedve volt, vettünk mellé egy westiet. Karácsonykor megajándékoztak a barátaim közös zsbpénzükből egy kis bochonnal(havanese) és most úgy néz ki, hogy a bátyám megment egy szaporítótól nagyon rossz körülmények közül egy kis törpe tacsit.

A lakás 85m2, naponta 4x ki vannak vive a kutyák(2xfél óra, 2x 15perc) illetve szabadon futkározásra is lehetőségük van+ bent sokat játszanak és én is foglalkozom velük. Orvosi ügyeik rendben, minőségi tápot esznek(pro plan, belcando és susa) naponta 2x kapnak enni. A kutyusok 5, 3 és fél illetve 3 évesek, ivartalanított mind.



2016. aug. 20. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem többet sétáltasd őket, ez így egy picit kevésnek tűnik ahhoz képest hogy egész nap be vannak zárva. Másban nem látok kivetnivalót.
2016. aug. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha megtudjáok oldani a sétáltatást, az orvosi dolgokat az ételüket a simán mehet szerintem. Bárcsak több ilyen jó ember lenne a világon mint ti!
2016. aug. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, megpróbálom kicsit többet vinni őket.

Reggel meg este én viszem őket fél órákra délben bátyám délután anyukám mert én 12 órázom(8-8-ig) bátyám délután 2-től este 10-ig dolgozik, anyukám pedig már nyugdíjas így mindig tud vki figyelni rájuk. Igazából a lakasban rengeteget játszanak, bunyóznak, elszórakoztatják egymást+ kismillió játékuk van. Esténként elszoktam kimt engedni őket futni nagyot. Ezenkívül minden szombaton kutyasuliba vagyunk ahol 2-3 órát rohangálnak más kutyákkal+ kirándulunk az erdőben meg a part felé.

2016. aug. 20. 15:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mehetnek, de tényleg legyen több a séta. Pl két kisebb és egy nagyobb, ami kb egy órás. Három séta/nap elég nekik, sok sikert!
2016. aug. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm ☺
2016. aug. 20. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!