Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan nyírjam meg a kutyám?

Hogyan nyírjam meg a kutyám?

Figyelt kérdés
Van egy pulim aminek rohadt nagy a szőre. Mikor próbáltam megnyírni ollóval mindig probál menekülni. Próbáltam már a pórázt és a szájkosarat. Póráz az még rá is ment de a szájkosárt sehogy nem birtam rárakni.
2016. aug. 20. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha ennyire ellene van, jobb ha inkább kozmetikushoz viszed el, mert véletlenül megsértheted az ollóval őt. :)
2016. aug. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha nekem nem engedi valószínűleg neki sem foglya.
2016. aug. 20. 20:59
 3/5 anonim ***** válasza:

Először is, hozzászoktatod a szájkosárhoz türelemmel, jutalommal.

Majd ha ez már megy, utána jöhet a nyírás.

2016. aug. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kosd ki addig egy fahoz es adj neki jutit es nyugtasd
2016. aug. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

hidd el, attól még h neked nem engedi, a kutyakozmetikusnak még simán megengedheti h lenyírja. ő minden nap kutyákkal foglalkozik, teljesen máshogy kezeli őket mint egy átlagos kutyatulaj.(tudja hol kell megfogni, hogyan kell hozzányúlni stb.)

ha viszont nem akarsz pénzt kiadni érte, először kösd ki a kutyát(ne ilyen méteres pórázra, hanem pl a kerítéshez, úgy h csak állni tudjon és a "hátulját" is kikötheted h ne oldalazzon), majd add rá a szájkosarat(mivel ki van kötve nem igen tud elszaladni, meg egy pulit bárki képes lefogni.) és kezd el nyírni.

2016. aug. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!