Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Palota Pincsit vagy Yorkit...

Palota Pincsit vagy Yorkit vegyek inkabb?

Figyelt kérdés
Kertes hazunk van es az udvaron lakik egy rotti keverekunk meg egy foxi keverekunk mindketten menhelyrol lettek orokbe fogadva. Es szeretnek egy kis szoba kutyat bentre es ez a ketto amelyik nagyon tetszik de nemtudom melyik legyen. Szerintetek?

2016. aug. 21. 09:43
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Két kutya mellett lenne időd egy újra? Több séta több játék több foglalkozás. És miért nem meget be a másik kettő? Legalább van valami meleg helyük? A másik kettő féltékeny lesz ha ők nem mehetnek ve legalább estére. A másik hogy egy szobakutyának is érdekesebb kint lenni. Bocs hogy nem válaszoltam a kérdésre de szeretném tudni hogy a mostani kettőnek milyen dolga van nálatok.
2016. aug. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Foglalkozom velük is de mivel ok nagyobb kutyak ezert nem johetnek be, de a futott garazs az ovek. Meg oljuk is van. Minden nap jatszok veluk labdazunk meg sok szeretetet kapnak. Es en szerettem volna a szobamba egy kiskutyat de persze kint is lehet de o bent is lehetne es ez a 2 amelyik lehetseges es tetszik is.
2016. aug. 21. 11:12
 3/8 anonim ***** válasza:
Szóval sétáltatni nem szoktad őket. Így ne legyen 3. Kutyád. Hiábi pici az a kutya meg nagy neki az udvar meg minden de ha nem sétáltatod akkor egy kis méregzság lesz... föleg a yorkie mert az egy terrier, vadászkutya.
2016. aug. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szerintem palota pincsit vegyél! Azok jobb szobakutyák,kisebb a mozgásigényük és nem olyan kényesek mint a yorkik! A nagyobb kutyusaitok is eljátszhatnak majd vele:)
2016. aug. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
És ne feledd: Az ara mindkettőnek 150.000Ft körül mozog
2016. aug. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
HA rendesen mozgatod, tanítod, foglalkozol vele szerintem yorki
2016. aug. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Nekem pincsim van ha gondold írj privit!

Nem teljesen igaz az a tévhit hogy kicsi a mozgásigényük főleg ameddig kölyök enyém most lett 5 hónapos és folyton kint lenne futkározni de mi lakásban élünk,nincs udvar.

Viszont ha bemegyünk akkor lefekszik aludni és estig fel sem kel :D

De nem szabad hagyni nekik hogy sokat fussanak mivel nehezen veszik a levegőt az orruk miatt valamint a szívük is megállhat(de ez ritka eset).

A szemük kieshet a helyéről(ez is ritka).


+Van különbség a pincsi(nyomott orra van) és a palotakutya(hosszúkás orra van) közt,de amúgy ugyanaz de ezt nem te válogatod meg hanem hogy a szülei által melyik lesz előnyben.

Az enyémnek az anyukája nyomottabb orrú az apukája megy hosszúkásabb.


Remélem segítettem és megértetted ezt a hülye megfogalmazást :D

2016. aug. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
#7-es vagyok ingyen hoztuk el mert már nem divat kutya,a yorkival(ami minden 2. háznál van) ellentétbe amiből csoda ha találsz ingyenest.
2016. aug. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!