Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki vásárolt már kutyát...

Valaki vásárolt már kutyát Lovasné Henriettától (Pilisszántó vagy Budapest III. kerület)?

Figyelt kérdés
Uszkárokat és németjuhászokat hirdet, de nem tudom, mennyire lehet megbízható, ezért keresnék olyanokat, akiknek esetleg van tapasztalata vele. Törpe uszkár szeretnék vásárolni. (Ha valaki tud más helyet, ahonnan megbízhatóan egészséges kutyust lehet venni, nem 300 ezer forintért, az a tipp is jöhet :) )Előre is köszönöm a válaszokat!

#kutya #tenyésztő #Uszkár #törpe uszkár #lovasné henrietta #lovasné heni
2016. aug. 21. 11:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%

[link]


Ő az? Semennyire közönséges szaporító.

2016. aug. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Megbízhatóan egészséges kutyát olyan tenyésztőtől tudsz venni, akinek van kennelneve és főleg, szűret a fajtában előforduló fontosabb betegségekre.
2016. aug. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
Az anyja toy az apja törpe... az hogy lehet fajtatiszta? Nem értek hozzá de úgy tudom hogy a toy és a törpe nem ugyan az. Amúgy ja szaporító. Tenyésztőt keress
2016. aug. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igen, ő az. Igyekeztem az elmúlt hetekben beleásni magam a témában és utánajárni, és tisztában vagyok vele, hogy a legjobb, ha hivatalos tenyésztőtől venni, de 700-1000 euró egy kutyáért szerintem nagyon sok. És nem azért, mert nem engedhetem meg magamnak, mert nem ez a gond. Hanem a lelkiismeretem: miért adnék ki egy vagyont, mikor a menhelyeken annyi kóbor kutya van... Persze, igen, ez a fajta tetszik, meg passzolna leginkább az életmódomhoz, lakásomhoz, illetve kölyköt szeretnék, szóval ezért a menhely nem igazán opció, pedig az lett volna az első gondolatom. De egyébként elég sok uszkár tulajdonos van Magyarországon, és nem hiszem, hogy mindenki 300 ezer forintért vásárolta a kutyáját, ezért gondoltam, hogy máshol is körbenézek...
2016. aug. 21. 11:26
 5/18 anonim ***** válasza:
76%
A lelkiismereted nem engedi meg, hogy tisztességes tenyésztőtől vegyél, de azt megengedi, hogy egy mocskos szaporítót támogass? Szép kis lelkiismeret...
2016. aug. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Az 5. válaszoló „kedves” válaszára: Nem írtam, hogy szaporítótól szeretnék vásárolni. Direkt azért tettem fel a kérdést az oldalon, hogy ezt kiszűrjem!
2016. aug. 21. 11:56
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Tele van a menhely kölyök kutyákkal!

allatok.info-N nézz körül!!!

Nem érdemes jofogasrol venni, hidd el. Ha van pénzed, ne sajnáld a kutyára!!!

2016. aug. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm, az allatok.info oldalt még nem ismertem!
2016. aug. 21. 12:15
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden kutya 200-300 e ft, általában ezek az árak külföldön vannak vagy nagyon jó eredményekkel rendelkező párosnál . Ágnes Ács-Kövesit keresd meg a facebookon, vagy Adrienne Szabót, nekik nemrég volt almuk és sztem kb 150 e ft lehet egy kiskutya, vagy ha ők nem terveznek akkor kérdezd meg h valakit nem ismer-e akiknek született kiskutyája vagy tervez. Amúgy meg megértem ezt a lelkiismeretes dolgot de ha a szaporítótól veszel akkor arra bíztatod h van kereslet és gyártson további keverékeket, és így lesz tele a menhely, de ha nem támogatod akkor talán nem 3 havonta fog születni nála egy alom hanem 5 ( ugyan ez se jó de jobb)
2016. aug. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
79%
Mondja már meg nekem valaki, hogy mi a baj a menhelyi kutyákkal? Miért nem lehet onnan örökbe fogadni? Sokkal hálásabbak lesznek, ugyan úgy tudnak szeretni és legalább segítettél egy állaton.
2016. aug. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!