Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lakásba milyen kutyust vegyek?

Lakásba milyen kutyust vegyek?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy kistestű kutyát. Panelban lakom édesanyámmal. Naponta 4x letudnánk vinni sétáltatni(reggel és este fél órát délben 15 percre és délután 1-1.5 órát), tanítgatnám és játszanék is vele és nagyon szeretve lenne. Orvosi ellátásokat is megkapná mindent és jó kaját kapna. Mindig lenne itthon vele vki, mert anyukám már nyugdíjas.

2016. aug. 21. 12:05
 1/10 anonim ***** válasza:
18%

Ezek a feltételek mind szép és jó viszont látszik még nagyon tudatlan vagy kutyavállalás téren. Az, hogy neked épp hogy van időd őt megsétáltatni nem te szabod meg hanem ő érzi hányszor kell wc-re mennie és az ellen semmit nem tudsz tenni. Főleg ha még kicsi és némelyik óránként nyűszit mert pisilnie kell. Bá vannak olyan emberek akik csak egy nap 3szor viszik le a kutyat aztan a kutya azt se tudjon hogy rohanjon le és első bérház tömb sarkát lekakilja és pisili mert alig varta hogy lemehessen.

Eg kutya nagyon nagy felelösseg. Reggelente fogmosas, hetente fürdetes, minden setaltatas után mancsait, fenekét memgmosni stb..

2016. aug. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%
Nagyon ajánlom a nèmeth törpe spiccet. Nagyon okos,játèkos,ARANYOS *.*, Szèp ès nagyon tudnak kötődni. Annyira a szőrèt se hullajtja.
2016. aug. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
38%
Plüssöt.
2016. aug. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%

#2 én a helyedben nem ajánlanék egy spiccet. Nem a legkönnyebb kutyák és nem éri meg első kutyának csak azért mert cuki.... ha nem tudod megnevelni sokat fog ugatni ami idegesíti a szomszédokat, makacs is és a szőrét hullajtja max fodrászhoz nem kell vinni mert nem gubancolódik. És azért elég drágák is.


Ha nincs álomfajtád akkor menhelyi keverék. Esetleg talán spániel habár nem pont lakás kutya, a máltai, a bichonok jók lehetnek de iskolába vidd majd a kutyust. Amiket nem ajánlok: bulldog, nagyon aranyos és mókás de elég következetesen kell nevelni őket.

Yorkie: aranyos de terrier, vadászkutya, makacs őt us következetesen kell nevelni ja és a mozás igénye is nagyobbacska.

Csivava: kicsi de nehéz eset, mint minden kutyánál előfordul nála napóleon szindróma, ugatós,makacs.


Ez a 3 nagyon aranyos divatos és kedvelt de elsőnek nem ajánlanám őket.

2016. aug. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
45%
*mint minden kis fajta kutyánál (#4)
2016. aug. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%

Én a bichon bologneset vagy bichon havaneset ajánlom 😊

Mert nem hullik a szőre és nem is allergizál, nagyon barátságos, nincs kutyaszaga,társaságkedvelő és nagyon ragaszkodik a gazdájához. 😊 Nekem is bichonom van, most négy hónapos az én kis Kókuszom.😃Remélem tudtam segíteni,barmilyen kutyust is választasz végül, legyen nagyon sok örömötök egymásban. 😇

Üdv. egy boldog bichon gazdi 😃

2016. aug. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
62%

Esküszöm nem értelek titeket. Mi a rossz abban, ha naponta 4x sétáltatva lenne, foglalkoznánk vele és mindent megadnánk neki ...

2-esnek köszönöm.

2016. aug. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7 te miről beszélsz? És egyébként is én miért lettem lepontozva? Szerintem hasznos választ írtam... (#4 voltam)
2016. aug. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Senkitse pontoztam sehova. 1es és 3asrol beszélek ...
2016. aug. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hónaljkutyát
2016. szept. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!