Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutya lenne a megfelelő...

Melyik kutya lenne a megfelelő? Husky, Akita, Ausztrál Juhászkutya? Vagy egy másik fajta?

Figyelt kérdés
Husky,Akita,Ausztrál Juhászkutyáról lenne szó.. mindhárom fajtáról jót és rosszat is hallottam már.. Főként azért nem tudok dönteni mert kollégista vagyok és hétvégente tudnék igazából csak foglalkozni vele.. Milyen kutyafajtákat tudnátok ajánlani? Nem kezdő kutyatulajdonos vagyok volt már egy Német Juhász kutyám,vele soha nem volt semmi gond de szeretnék most egy másik fajtát. L/16
2016. aug. 21. 17:47
1 2
 1/15 bollocks ***** válasza:
62%
Csak hétvégi foglalkozással talán a plüss jó lesz, csak ne felejtsd el néha letörölni róla a port.
2016. aug. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
Majd ha kijárod a kollégiumot, akkor rágódj ezen a kérdésen. Szerintem a szüleid sem igazán díjjaznák, ha vennének neked egy kutyát, és csak hétvégente foglalkoznál vele
2016. aug. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%
Egyik sem. A huskynak minden nap nagyon sok séta kell. Az akita agresszív tud lenni ha nem nevelik meg. Az utolsót nem ismerem. Az hogy egy német juhászt meg tudtál nevelni nem nagy érdem. Az még nem számít tapasztaltnak.
2016. aug. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Első válaszra: nem azt kérdeztem milyen vicces vagy vagy hogy milyen szar a humorod. normális választ szerettem volna ha nem megy nem kell válaszolni.:)
2016. aug. 21. 18:02
 5/15 A kérdező kommentje:
Második válaszra: szerintem a szüleim eltudják dönteni..:) egyebként sem értem,hogy mi ezzel a gond hogy hétvégente lenne vele igazán foglalkozva. nem azt mondtam hogy hétköznap nem foglalkozna vele senkisem..csupán csak hogy tanításra,nagyobb sétákra csak a hétvége lenne alkalmas.
2016. aug. 21. 18:05
 6/15 A kérdező kommentje:
Harmadik válaszra: szerintem minden kutyát felnevelni nagy érdem.:)
2016. aug. 21. 18:06
 7/15 bollocks ***** válasza:
77%
Azt látom, hogy önérzetes kislány vagy, de attól még nem kellene egy kutya életét tönkretenned...
2016. aug. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
szerintem az nem ilyen ha egy kutya életét tönkreteszi valaki..de látom kisse más a felfogásunk.
2016. aug. 21. 18:09
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát pont ezek a fajták rohadtul nem lesznek boldogak a hétvégi foglalkozástól. A husky szökni fog, az akita örjöngeni és ásni fog a harmadikat nem tudom. Akita tulajként jobban tudom mint te. Válasz valami más fajtát. Ez a három nem "hobbi" kutya. Munkakutyák, minden napos testi és szellemi fárasztást igényelnek...jó sokat.
2016. aug. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja és jut eszembe, valóban minden kutya felnevelése érdem de azért egy nevelt akita tulaj büszkébb lehet magára mint egy nj-os. A nj nyalja a s_gged viszont egy akita olyan magasról sz_rik rád mint egy hegy. Szal' ja.... van különbség.
2016. aug. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!