Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fressnapf-os kutyanyírógéppel...

Fressnapf-os kutyanyírógéppel mi a tapasztalat? Otthoni használatra érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 20. 11:34
 1/9 A kérdező kommentje:
A Moser márkájú hobbigépre gondolok, ami huszonpárezer forint. Van valakinek ilyenje?
2010. ápr. 30. 16:34
 2/9 anonim ***** válasza:

Erről azt gondolom, ha otthoni nyírásra akarsz gépet venni, előtte mindenféleképpen kérdezz meg egy kutyakozmetikust, és a kutyus fajtájának megfelelően válassz gépet..

Milyen kutyushoz kellene?

2010. ápr. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én arról azt hallottam, jó!! ugyhogy ha gondolod akkor szerintem vedd meg!!


milyen kutyához kellene?

2010. ápr. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Szálkás tacskó és yorki keverék. :D

Elég selymes a szőre, csak az a baj, hogy hamar filcesedik. Eredetileg trimmelni kellett volna, csak egyszer átmentek rajta géppel és azóta nem lehet trimmelni, csak nyírni. Szóval itthoni használatra kéne, átlag 2-3 havonta nyírnám meg a kutyám.

2010. ápr. 30. 20:01
 5/9 anonim ***** válasza:
A Moser az emberi fodrászatban is nagyon elismert, és drága gépcsalád. Már emiatt is bízhatsz benne. :)
2010. ápr. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én 3500Ft-os philips hajnyíróval nyírom a yorkie-t és tökéletesen megfelel. Egyébként nekem is tacskóm meg yorkie-m van.


Szerintem drága. A feléért jó hajnyírót kapsz már.

2010. máj. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Emberi hajnyíróval már próbálkoztam, de az nem viszi a szőrét. :S Selymes, de vastag a bundája, ha meg befilcesedik, akkor végképp felejtős a hajnyíró. Ráadásul próbáltam legutóbb fej nélkül, szőrnövéssel egyező irányban, sikerült is úgy belenyírnom, hogy foltokban most nincs szőre, úgy néz ki, mintha valami bőrbetegsége lenne. :S :D

Szóval igazi kutyanyíró kell.

Lovaknál ismerem a márkát, csak mondták egy páran, hogy ilyen hobbi gépek nem jók, 40 ezer egy jó gép. De mivel nekem nem kozmetikai, "nagyüzemi" használatra kéne, 40 ezret azért nem adnék ki egy gépért.

De ha azt mondjátok, érdemes, hát megveszem. :)

Köszi az eddigi válaszokat, ha valakinek van még tapasztalata, akkor várom. :)

2010. máj. 1. 10:21
 8/9 anonim ***** válasza:
Az állatok szőre és az emberi haj jelentősen különbözik egymástól. Nem véletlenül van külön készülék mindkét alkalmazásra. A 3500 forintos nyírót félévente fogja kidobálni, még emberi hajnál is előfordul ez. Illetve leírta a kérdező pontosan, hogy hogyan járt a nem kutyára való készülékkel. Ennek fényében nyugodtan vegye meg a Moser-t. :)
2010. máj. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi, meggyőztél. :D
2010. máj. 1. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!