Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A barátnőm kutyája benyelte a...

A barátnőm kutyája benyelte a hajgumim 2,5 napja. Még nem jött ki belőle semerre sem. Széklete van rendesen, de félek valami baja lesz. Szerintetek így utólag mit lehet tenni, hogy hányjon? Vagy hasmarsot kéne előidézni?

Figyelt kérdés
A kedve jó, játszik szaladgál, nincs rosszul... Többen mondták, hogy lehet egy hétig is eltart mire kihányja, de lehet vele olajat "itatni" attól fog. Én füvet etetek vele azóta... Van valakinek ilyen tapasztalata?
2010. ápr. 20. 11:46
 1/7 anonim ***** válasza:

állatorvos!!!!!!!!!!!!!!!


már ki kellett volna jöjjön - hánytatni, akkor lett volna értelme, amikor lenyelte...hasmenést csinálni neki, meg nincs értelme

2010. ápr. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azonnal állatorvos, amíg nagy baj nem lesz! Ne húzzátok az időt!
2010. ápr. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Még lehet hogy nincs baj,5 napon belül kell hogy ki jöjjön belőle!Az én kutyám egy toll kupakját nyelte le nem rég,elvittem orvoshoz és ő mondta hogy 5-6 napig várhatunk !Szerencsére az ötödik napon kijött!
2010. ápr. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Akiteki ***** válasza:

Biztos, hogy nem jött ki?

És ha összecsavarodva volt a kaka közepén? Széttúrtátok?

2010. ápr. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem túrtuk szét, de volt textil a gumin, látszott volna. Köszönöm, hogy válaszoltatok, nagyon remélem h kijön, én is úgy tudom, hogy még van időnk...
2010. ápr. 20. 14:10
 6/7 Akiteki ***** válasza:
szerintem az a fajta nem fog rátapadni a beleire. a sima gumi azért veszélyes, mert hozzáragadhat a bélbolyhokhoz. De az a cérnával áttekert még a hajunkból is könnyen kicsúszik. Az is lehet, hogy feloldotta a gyomorsav.
2010. ápr. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, tegnap délután kijött, hátul :):) Nagyon örültönk :)
2010. ápr. 21. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!