Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta lehet?

Milyen fajta lehet?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2016. aug. 21. 21:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Ez egy plüss
2016. aug. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Esetleg valami havanese szerűség? :D
2016. aug. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
87%
Azaz, bichon havanese.
2016. aug. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
28%
Huu hallod-e, fél óráig keresgettem, de megvan :D ez egy spicc kéremszépen. Angolul spice dog. ;)
2016. aug. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Ez minden csak nem spicc....én is keresgéltem és szerintem bichon és uszkár keverék.
2016. aug. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%

Utolsóval értek egyet.

Újabban, az unatkozó emberek kitalálták, hogy "designer" kutyákat kezdenek gyártani. Olyanok, mint egy plüss játék, aranyos, szép, ott marad, ahova teszed, lehet vele villogni, táskában cipelni mindenhova. Csak általában úgy sikerül őket előállítani (mivel a pici méret is eléggé fontos szempont), mint az "extra mini" esetleg "teacup" nevű kis beteges retteneteket. Jó, ha szegénykéim megérik az 5 éves kort. Mindezek mellett, ennek a kiskutyának szakszerű kozmetikázásra van szüksége, ha azt akarják, hogy így nézzen ki. Hetente hagynak a pitsák egy kész kis vagyont a kozmetikusnál a cukorborsó kinézetű kis státusszimbólumaikért. Ők sajnos az elkényeztetett, milliomos apukás lánykák játékszerei.

2016. aug. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én azt is hallottam hogy szegények alig 2-4 évet élnek.
2016. aug. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
46%
Itt se érdemes válaszolgatni úgy látom, hiába keresgéltem majd egy órán át. Én úgy találtam rá hogy angolul spice dog keverék a neve, nem egy helyen ezt írták. De értékeljetek le nyugodtan, én akkor is a spicc keverékre szavazok
2016. aug. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Na mutass már egy spicc keveréket ami hasonlít ezekre....láttál te már spiccet?
2016. aug. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen láttam, de hanyagoljuk a témát, ti biztos jobban tudjátok
2016. aug. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!