Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lenne pár kérdésem?

Lenne pár kérdésem?

Figyelt kérdés
-Hány kutyusotok van?-Hány éves?-Fiú vagy lány?-Hányszor eszik egynap?-Szoktátok sétálni vinni?-Mikor szoktak fürdeni,hányszor?-Sokat kell játszani velük?-Lakásban van,vagy az udvaron?

2016. aug. 22. 13:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Hűha, amit csak lehet elrontottatok. A kutyának nem elég a kert, tanítsátok meg sétálni őket. Lehetőleg minden nap séta, én kertesben lakok, így napi egyszer viszem, de van aki így is kétszer. Mi minden nap a futtatóra megyünk, ha szüleimnél vagyok, akkor 3 séta, amiből az egyik 2-2,5 órás. Enni meg vagy nyers, vagy jó minőségű táp, napi max 2szer. Ha olyan maradék van amit ehet azt odaadhatod neki, de azt a mennyiséget vond le a főétkezésből. Olyan maradékot ami fűszeres, vagy sütit nem szabad nekik adni. Remélem megfogadod a kapott tanácsokat, ezzel jobbá teszed a kutyáid életét.
2016. aug. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Igen..nem tudtuk,hogy nem szabad,és tényleg nagyon ritkán😞sétálni azért nem tudjuk őket vinni mert nem lettek megtanítva(később kerültek hozzánk)és azt mondták,hogy már ne vigyük őket taníttatni mert,hogy kiskorba kellett volna..😖
2016. aug. 22. 15:14
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Bármikor meg lehet tanítani őket, és még fiatalok is nagyon, látom, hogy szeretnél változtatni, úgyhogy hajrá! Írj csak ha elakadsz, ha tudok, segítek!
2016. aug. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem 2kutyusom van,2évesek,lányok,Az baj ha sokszor esznek egy nap? Reggel szoktak kapni vagy kenyeret,zsömlét vagy kiflit,aztán napközben tápot,délután amit mi hagyunk,este pedig 2x levest husival,vagy konzervet,kutyaszalámit..Az baj ha néha adunk nekik egy kis sütit vagy ilyesmit? Sétálni nem tudjuk őket vinni mert nem birunk velük,játszani sokat szoktunk velük és van külön helységük,néha beszoktuk engedni"


Na így nem kéne kutyát tartani.

Kutyának nem adunk sütit, maradékot, pékárut, kenyeret. Felnőtt kutyának elég napi egyszer ennie, vagy reggel-este, a napi adagot kettéosztva.

Sétáltatni pedig kellene őket. Ha nem bírtok velük, akkor kiképző segítségét kell kérni, hogy megtanuljatok kutyát nevelni. Bármilyen idős korban lehet kutyát tanítani, ha a gazda ért hozzá. Ha nem ért, akkor először is a gazdi tanulja meg, mit kell csinálni. Ehhez jó egy kutyaiskola, a kutyával együtt természetesen.

2016. aug. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Az én kutyám most lesz 11 éves. Kicsit már nagy szót hall, így ha kiviszem a határba, már meg kell tanítanom neki, hogy ne menjen egy bizonyos távolságon túl tőlem, hogy még meghallja, mikor kiáltok neki. Azt is megtanítottam neki, hogy bármilyen tempóban megyek, futok/sétálok, akkor is tudjon közvetlenül a lábamnál jönni. ezt mind idén nyáron.

Nem a kutyáitokkal van baj, hanem veletek. És én még nem is vagyok valami profi kutyaoktató...

2016. aug. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

- 1

- 1,5 éves

- Szuka

- 2x

- Igen, minden nap.

- Eddig egyszer fürdött, kozmetikusnál, idén nyár elején.

Rengeteget mozog/játszunk, fél napos túra után pihen 1-2 órát, aztán felőle kezdhetnénk elölről.:)

- Udvaron.

2016. aug. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

1

16 hónapos

Lány

2

Mindennap egyszer

Kb. havonta egyszer, meg le szoktuk vinni a Tiszára úszni

Sokat, nagyon szeret játszani

Kinti-benti

2016. aug. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

1

Decemberben lesz 3 éves

kan

1 "főétkezés" + jutalom, mikor tanítom

Persze

Általában nyáron, mikor meleg van és kutyakozmetikushoz visszük szőrt vágni, de ha nagyon összekoszolja magát, belehempereg valamibe, akkor is szokott.

Igen, baromi nagy a mozgásigénye

Kint alszik, de nappal bejöhet

2016. aug. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!