Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pitbull, amstaff vagy keverék?

Pitbull, amstaff vagy keverék?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A kutyát sajnos szaporítótól vettem, anélkül, hogy utána olvastam volna, hogy ilyen is van. A lényeg, hogy amstaffot szerettem volna, de így utólag nem vagyok benne biztos, hogy tényleg az e, főleg TK. nélkül. Jelenleg 6 hónapos, 47cm marmagasságú és 16 kg. Többen mondják, hogy ez nem amstaff....sőt, hogy korcs...A képek alapján ti mit gondoltok?


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2016. aug. 23. 13:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%
pitbull szerintem semmiképp. Legjobban amstaffra hasonlít, TK nélkül nem lehet megmondani, hogy fajtatiszta-e. Szerintem egyébként nagyon szép kutyus szeresd így. Most beleugrottál egy szaporítóba, de ha legközelebb kutyát tervezel venni járj utána jobban és tenyésztőtől vegyél:) Sok boldogságot a kicsihez!
2016. aug. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
50%
pitbull biztos nem mert ő kopasz
2016. aug. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
van benne amstaff, de nem fajtatiszta, egyébként szép kutyus
2016. aug. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelmű, hogy keverék kutya. Van benne amstaff is, meg még ki tudja mi.

Ettől függetlenül szép kutya, most már a tiéd, remélem azért ugyanúgy szeretni fogod továbbra is.

Legközelebb, ha fajtatiszta kutyát szeretnél, akkor tenyésztőtől vegyél törzskönyvvel, garanciával.

2016. aug. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Leírnád, ha megkérlek, hogy miből látod biztosra, hogy keverék?

Egyébként a feleségemmel együtt nagyon szeretjük a kutyát, függetlenül attól, hogy tényleg amstaff e vagy nem.

2016. aug. 23. 14:50
 6/15 anonim ***** válasza:

Hát egyértelműen látszik a küllemén. Ezt máshogy nem tudom leírni. Nem olyan a feje, a testalkata is nyúlánkabb.

Nézz tenyésztői oldalakon amstaffokat, és te is látni fogod.

(Egyébként nekem is szaporítós amstaff keverékem van, csak én menhelyről hoztam ki).

2016. aug. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Igen, keverék. Nagyon szép!

Elsőre az orrából látszik, hogy vmi más is van benne, túl hosszú egy staffinak.

Ha meg olyan a jelleme, mint egy amstaffnak, akkor meg minden oké!

Az én tk-s stafim ilyen volt 6 hónaposan:

[link]

2016. aug. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nagyon édes! :-)

Szemből tiszta boxer feje van, főleg az első képen. Meg az amstaffoknál valahogy mintha nem ilyen lenne a rajzolat. Nekünk is amstaff keverékünk van, ne aggódj! Egyébként a stafinak is, a pittnek pláne erőteljesebb a feje, mint a tiednek. Picit nagyobbak a fülecskéi, mint a stafinak.

De gyönyörű, és nagyon édes :-) !

2016. aug. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Az van, hogy itthon ezeket össze-vissza keverik, nem látsz két egyformát az utcán. Sokáig nem lehetett pitet tenyészteni, úgyhogy őket staffnak törzskönyvezték, a TK nélkülieket meg aztán mindennel keverték, ami éppen a kezükbe akadt, szóval teljes a káosz.

Nevezzük a kutyát bull típusú keveréknek, az a tuti :D

2016. aug. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Valóban, én is úgy látom, hogy a testéhez képest kicsi a feje és viszonylag hosszú az orra. Akitől elhoztuk megmutatta a szülőket is. Ránézésre mindkettő amstaffnak tűnt, szép kiállással, széles fejjel. Ha mégis amstaff, nem lehet, hogy 1 éves koráig még szélesedhet a feje? Még csak szept.6-án lesz 6 hónapos.
2016. aug. 24. 10:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!