Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csak szerintem más a Royal...

Csak szerintem más a Royal Canin állaga, mint a többi tápnak?

Figyelt kérdés
Teljesen más tapintásra, minta "nedvesebb" lenne a többinél, amit ismerek. Mit gondoltok? Miért lehet ez?

2016. aug. 24. 11:08
 1/8 A kérdező kommentje:
*mintha
2016. aug. 24. 11:09
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
valószínűleg nagyobb a zsírtartalma, mint azoknak, amikkel eddig etettél, ezért tűnik nedvesnek :)
2016. aug. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Mert egy nagy rakás sz@r :D
2016. aug. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, miért lenne az? Ennyire rossz minőség? Amúgy a zsírtartalma azonos a másik táppal, amit eddig evett (Brit Premium). Most csak a változatosság miatt vettem 1,5kg Royalt, ízlik neki, de továbbra is Britet fog enni.
2016. aug. 24. 15:51
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
A Royak csak egy jól eladott márka... Minőség es tartalom nincs mögötte... Nézz meg egy jó minőségű tápot + a royal canint. Látni fogod a különbséget.
2016. aug. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm, ezt nem gondoltam volna. De azért néha ehet Royalt, ugye?
2016. aug. 24. 16:04
 7/8 anonim ***** válasza:
66%
igen nekem is feltünt, amikor hozzámkerült a kutyim royal kölyöktápot evett (főleg azéert mert a tenyésztőnél is ezt kapta) most áltottunk fit activra és a royal tényleg nedvesebb a britnél is ( a másik kutyánk azt eszik) és ennél is.
2016. aug. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm. :)
2016. aug. 24. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!